Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi dla kobiet w ciąży Warszawa Mokotów

ALOE Kosmetyka i Szkolenia - zarezerwuj wizytę

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Kosmetyczka

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275

Zabiegi były wykonane w pełni profesjonalnie, z zastosowaniem bezpiecznych kosmetyków. Atmosfera podczas zabiegu bardzo miła. Świetny sposób na pielęgnację i relaks w ciąży. Serdecznie polecam.

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Kosmetyczka

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty fryzjerskiej. Pani Agnieszka to przesympatyczna osoba, która z niezwykłą starannością zadbała o moją fryzurę. Jestem pod dużym wrażeniem i każdemu serdecznie polecam usługi Pani Anieszki :) Pozdrawiam, Anna Cieślak

Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Jestem zachwycona. Pani Kasia przesympatyczna osoba z talentem w dłoniach i pełen profesjonalizm w usłudze. Bardzo dba o samopoczucie klientki. Pan Ricardo - mistrz. Dawno nie czułam się tak zrelaksowana, zaopiekowana, dopieszczona. Dziękuję. Na pewno wrócę :)

Makijaż Permanentny Katarzyna Norkowska - zarezerwuj wizytę

Makijaż Permanentny Katarzyna Norkowska

Kosmetyczka

Bukietowa 7, 02-650 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Polecam !Uslugi na najwyzszym poziomie : profesjonalnie, punktualnie, ladnie, estetycznie, dokladnie, Pani Kasia jest profesjonalistka, ktora dba o klienta w kazdej minucie zabiegu. Jest zaangazowana rowniez jeszcze dlugo po jego wykonaniu. Zna najnowsze trendy, doradza i tworzy przemila atmosfere.