Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi dla kobiet w ciąży Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Kosmetyczka

Libelta 14, 61-706 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Była to moja pierwsza wizyta w Yasumi SPA. Pani Kinga profesjonalnie się mną zajęła. Po wcześniejszej konsultacji zabieg został dobrany bardzo dobrze do potrzeb skóry. Twarz była wyraźnie nawilżona i przyjemna w dotyku. Z przyjemnością będę tu wracać. Dziękuję mężu za ten prezent!

Płatności online
Klinika Urody Clarins - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Clarins

Kosmetyczka

Palacza 138 , 60-278 Poznań
4.96
Płatności online
Sprzedaż bonów

Bardzo polecam zabieg Zaffiro w wykonaniu pani Oliwii. Jest to duży wydatek, ale efekt jest widoczny już natychmiast po. Dużo mniej bolesny niż laser a efekt porównywalny. Polecam!

Salony z podobnych kategorii

Umów się w Poznaniu na wybrany zabieg kosmetyczny w ciąży

Marzysz o chwili relaksu w tym jakże trudnym i ciężkim dla Twojego ciała okresie? Chcesz poczuć się piękniej i zwyczajnie lepiej? Zdecydowanie powinnaś zapoznać się z ofertami salonów kosmetycznych i SPA z Poznania, które oferują specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży. Zapewniamy, że wszystkie proponowane tu zabiegi są bezpieczne, a kobietom w ciąży przynoszą radość i porawiają samopoczucie. Dlatego też nie trać więcej czasu, ale już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą nie tylko zabiegów kosmetycznych, ale też estetycznych czy masaży dla kobiet w ciąży w Poznaniu!

Jakie zabiegi dla ciężarnych oferują salony z Poznania?

Wśród zabiegów dla kobiet w ciąży z Poznania, na które umówić możesz się korzystając z serwisu Moment.pl wymienić należy zabiegi kosmetyczne, zabiegi relaksacyjne oraz zabiegi estetyczne. Najważniejsze jest jednak to, abyś wiedziała, że każdy z tych zabiegów ma na celu nie tylko poprawę Twojego wyglądu, ale też samopoczucia. I tak wśród najbardziej popularnych zabiegów wymienić można chociażby masaż dla kobiet w ciąży, kolagenowy zabieg dla kobiet w ciąży, zaawansowany zabieg UltraCalming, peeling kwasowy Purlés L-Peel twarz, szyja, dekolt. Propozycji, z których możesz skorzystać jest zdecydowanie więcej, aby się znimi zapoznać wystarczy przejść do ofert poszczególnych salonów, które znajdziesz na liście powyżej. Pamiętaj, że okres ciąży jest niezwykle ważny i w czasie jego trwania warto zadbać również o siebie, co z pewnością przełoży się na to, że w przyszłości będziesz go jeszcze lepiej wspominać!