Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi dla kobiet w ciąży Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI SPA Poznań Libelta - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA Poznań Libelta

Kosmetyczka

Libelta 14, 61-706 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bardzo miły personel , zabieg wykonała mi sympatyczna Pani Marta :) bardzo czułam sie zrelaksowana , na pewno wroce do salonu na zabieg jeszcze ! :) Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI SPA Poznań Śródka - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA Poznań Śródka

Kosmetyczka

Rynek Śródecki 3, 61-126 Poznań
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Marta to profesjonalistka w każdym calu. Zarówno peeling, jak i masaż były bardzo odprężające. Przez całą wizytę czułam się fantastycznie zaopiekowana. Na pewno tu wrócę wiele razy. :)

Płatności online
Klinika Urody Clarins - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Clarins

Kosmetyczka

Palacza 138 , 60-278 Poznań
4.99
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bez wątpienia wizyta w Klinice Urody Clarins to pełnia zadowolenia i relaksu . Cenię to miejsce , za profesjonalizm i fantastyczną atmosferę .Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Joanny. Twarz po zabiegu jest promienna , napięta . Niebawem tu wracam .

Płatności online
Bezpieczny salon
BIERZ ZDROWIE SLOW BEAUTY - zarezerwuj wizytę

BIERZ ZDROWIE SLOW BEAUTY

Kosmetyczka

ul. Listopadowa 6, 60-153 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bardzo polecam zabieg DMK , dopiero byłam na pierwszym zabiegu a już widzę jak skóra z ziemistej zrobiła się świetlista. Polecam Panią Agatkę , bardzo szczegółowo opisuje krok po kroku co robi, bardzo fajnie rady daje, jakie zabiegi można łączyć żeby efekty była oszałamiające . Nie mogę się doczekać kolejnego zabiegu :)

Salony z podobnych kategorii

Umów się w Poznaniu na wybrany zabieg kosmetyczny w ciąży

Marzysz o chwili relaksu w tym jakże trudnym i ciężkim dla Twojego ciała okresie? Chcesz poczuć się piękniej i zwyczajnie lepiej? Zdecydowanie powinnaś zapoznać się z ofertami salonów kosmetycznych i SPA z Poznania, które oferują specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży. Zapewniamy, że wszystkie proponowane tu zabiegi są bezpieczne, a kobietom w ciąży przynoszą radość i porawiają samopoczucie. Dlatego też nie trać więcej czasu, ale już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą nie tylko zabiegów kosmetycznych, ale też estetycznych czy masaży dla kobiet w ciąży w Poznaniu!

Jakie zabiegi dla ciężarnych oferują salony z Poznania?

Wśród zabiegów dla kobiet w ciąży z Poznania, na które umówić możesz się korzystając z serwisu Moment.pl wymienić należy zabiegi kosmetyczne, zabiegi relaksacyjne oraz zabiegi estetyczne. Najważniejsze jest jednak to, abyś wiedziała, że każdy z tych zabiegów ma na celu nie tylko poprawę Twojego wyglądu, ale też samopoczucia. I tak wśród najbardziej popularnych zabiegów wymienić można chociażby masaż dla kobiet w ciąży, kolagenowy zabieg dla kobiet w ciąży, zaawansowany zabieg UltraCalming, peeling kwasowy Purlés L-Peel twarz, szyja, dekolt. Propozycji, z których możesz skorzystać jest zdecydowanie więcej, aby się znimi zapoznać wystarczy przejść do ofert poszczególnych salonów, które znajdziesz na liście powyżej. Pamiętaj, że okres ciąży jest niezwykle ważny i w czasie jego trwania warto zadbać również o siebie, co z pewnością przełoży się na to, że w przyszłości będziesz go jeszcze lepiej wspominać!