Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi dla kobiet w ciąży Gdańsk

YASUMI GDAŃSK - zarezerwuj wizytę

YASUMI GDAŃSK

Kosmetyczka

Marszałka Ferdynanda Focha 8, 80-156 Gdańsk
4.91
Bezpieczny salon

Pani Marysia jest przemiła, wszystko dokładnie wyjaśnia a do tego jest specjalistką od HiFu, precyzyjna, uważna i skupiona, jestem zawsze bardzo zadowolona z wizyty oraz z samych efektów HiFu, zrobiłam już kilka twarz i podbródek a teraz chce wrócić na brzuch :)

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre- gabinet kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre- gabinet kosmetyczny

Kosmetyczka

aleja Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Ania to prawdziwa Mistrzyni rzęs pełna pasji. Przez wiele lat przez chorobę nie miałam żadnych rzęs, Ania chcąc mi pomóc ponownie poczuć się piękna, męczyła się i doczepiła do maluteńkich odrastających rzęsek. Jestem jej wdzięczna-znowu czuje się dobrze ze sobą! Polecam każdemu!

Salon TILLO/Salon CAMIRA - zarezerwuj wizytę

Salon TILLO/Salon CAMIRA

Kosmetyczka

Przytulna 7/u3, 80-176 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon

Kolejna wizyta u fantastycznej kosmetyczki Pani Asi. Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm i doświadczenie, a mimo to stale się dokształca. Dzięki zabiegom w gabinecie, moja twarz wygląda promienniej i młodziej, a zmagam się z różnymi problemami (naczynka, rumień). Dziękuję !!!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
ReturnSPA - zarezerwuj wizytę

ReturnSPA

Kosmetyczka

Tokarska, 6, 80-888 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

ReturnSPA to jedyne takie miejsce, które powstało z pasji do terapii holistycznych, ludzi oraz dzielenia się tym co robimy najlepiej. Jako terapeuci stworzyliśmy miejsce, które jest odpowiedzią dla szukających indywidualnego podejścia oraz wieloletniego doświadczenia pozwalającego na efe

Salony z podobnych kategorii