Zabiegi dla kobiet w ciąży Gdańsk

390 wyników

ZEN SPA body&health

Kosmetyczka

Wajdeloty 12, 80-335 Gdańsk
5.0
164 opinie

Jestem bardzo miło zaskoczona z powodu mojej nieuwagi o kończącym się terminie wykorzystaniu masażu ,termin został wydłużony aż dwa tygodnie dlatego mogłam umówić się na masaż. Polecam bardzo miłą p. Zuzannę pełen profesjonalizm, przyjemna, dyskretna atmosfera. Pełen relaks. Napewno jeszcze skorzystam także z innych masaży

Salony z podobnych kategorii

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Kosmetyczka

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
817 opinii

Przybyłam z polecenia, nie w ciemno. I się zdecydowanie nie zawiodłam. Pani Malwina jest osobą empatyczną, wprowadza błogi spokój na zabiegach oraz dużo pozytywnej energii. Duże wyzwanie z moją skórą, ale efekty już widać. Czuję, że jestem w rękach profesjonalistki. Polecam, szczerze polecam.

Salon kosmetyczny Vanillia

Kosmetyczka

Obroncow Wybrzeza 17/8, 80-398 Gdańsk
5.0
266 opinii

Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, skóra wygląda świetnie. Pani Emilia dodatkowo dobrała mi kosmetyki, które naprawdę działają. Atmosfera również przemiła. Bardzo polecam salon i p. Emilię, ja wracam tam zawsze z przyjemnością :)

Salon Urody Prestige No.1

Kosmetyczka

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk
5.0
57 opinii

Wykonanie usług oceniam na 4+. Jakość wosku do depilacji nie najwyższa. Czynność trzeba było kilkukrotnie powtarzać, a i tak pojedyncze włoski pozostały. Natomiast hennę robiłam po raz pierwszy i mam wrażenie, iż kolor jest zbyt ostry. Z czasem zblednie i dlatego polecam usługi w tym salonie.