Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi dla kobiet w ciąży Bydgoszcz

Salony z podobnych kategorii

Laser DeLux® / Bydgoszcz - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux® / Bydgoszcz

Kosmetyczka

ul. Karłowicza 22, 85-092 Bydgoszcz
4.97
Bezpieczny salon

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie. Wyszłam z pięknymi paznokciami, a samo podejście Pani Kasi jest bardzo profesjonalne - zawsze ma odpowiedni zapas czasu aby sprostać nawet najbardziej wymagającym paznokciom (takim jak moje!), wiec nie zgodzę się z niżej zamieszczoną opinią. Wrócę do P. Kasi jeszcze nie raz!

Instytut Urody Souvre Bydgoszcz - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Souvre Bydgoszcz

Kosmetyczka

ul Marii Konopnickiej 31, 85-124 Bydgoszcz
4.96

Cudownie! Cera rozjaśniona, wygładzona, spektakularny efekt końcowy. Pani Kasia wyjaśnia cały przebieg zabiegu, pacjent nie czuje się czymkolwiek zaskoczony. Sam masaż twarzy łączył różne techniki, dzięki czemu po zabiegu czułam się mocno zrelaksowana. Polecam usługi Salonu Urody Souvre.

Studio Kosmetyki "Alfa" - zarezerwuj wizytę

Studio Kosmetyki "Alfa"

Kosmetyczka

Nakielska 239, 85-391 Bydgoszcz
Sprzedaż bonów

Jak zawsze pełen profesjonalizm. Pani Magda jest niezastąpiona, oddana swojej pracy, w super atmosferze wykonuje zabiegi. Córka jest bardzo zadowolona, po kilku zabiegach widać efekty pracy Pani Magdy. Gorąco polecam:)

Dermatis Bydgoszcz - zarezerwuj wizytę

Dermatis Bydgoszcz

Kosmetyczka

Mostowa 2, 85-110 Bydgoszcz
4.97
Sprzedaż bonów

Byłam na konsultacji u Pani Karoliny. Zostałam bardzo profesjonalnie zdiagnozowana i doradzono jak również odradzono że względu na czynniki indywidualne zdrowotne odpowiednie działanie. Przesympatyczne konkretne spotkanie. Nie mogę się doczekać wizyty na zabiegu

Gabinet kosmetyczny BeautyLab - Ewelina Chudek - zarezerwuj wizytę

Gabinet kosmetyczny BeautyLab - Ewelina Chudek

Kosmetyczka

Kornela Ujejskiego 40, 85-168 Bydgoszcz
5.0
Bezpieczny salon

Nowy, czysty,ładny gabinet,profesjonalna i miła obsługa.Dobry sprzęt,bardzo dobre kosmetyki.Efekt spektakularny-10 lat mniej na twarzy.To moja kolejna seria zabiegów infuzji tlenowej u tej Pani kosmetolog.Polecam nie tylko Paniom, ale również Panom chcącym dobrze wyglądać pomimo swojego wieku.