Przejdź do głównej zawartości

Kosmetyczka Włocławek

Salony bez rezerwacji online

Viola Studio - zarezerwuj wizytę

Viola Studio

Rzęsy

Kaliska 78, 87-800 Włocławek
5.0
niezweryfikowany

Oferujemy : - Zabieg spa z parafiną na dłonie- 40zł - Ekskluzywny zabieg ze złotem i witaminą C- 150zł - Zabieg kawiorowy "moc odmładzania"- 150zł - Zabieg szokujący (bankietowy)- 100zł - Masaż twarzy szyi i dekoltu- 50zł - Zabieg z użyciem alg- +30zł - Peelingi chemiczne (lactipeel, glykop

BellaDaySpa - zarezerwuj wizytę

BellaDaySpa

Rzęsy

Zbiegniewskiej 10a, 87-800 Włocławek
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Salon znajduje się w budynku BellaDENT. Posiada własny parking. Salon wyróżnia się profesjonalną obsługą i eleganckim wnętrzem. Posiadamy sprzęt kosmetyczno- medyczny najwyższej jakości taki jak LPG endermologie, LipoMaxCrio, kapsułę spa. Zostaliśmy zwyciezcami konkursu Wiosenne Rewolucje.

Szukasz dobrej kosmetyczki we Włocławku?

W końcu zrozumiałaś, że nadszedł czas dla Ciebie i chcesz umówić się do kosmetyczki? A może systematycznie chodzisz do salonu kosmetycznego i właśnie nadchodzi termin kolejnej wizyty? Dobrze trafiłaś, to właśnie w serwisie Moment.pl odnajdziesz informacje o dobrych kosmetyczkach z Włocławka, które zadbają o Ciebie i Twoje ciało, dzięki czemu poczujesz się jeszcze piękniejsza. Sprawdź nasz ranking i umów się do najlepszej kosmetyczki w dowolnej dzielnicy Włocławka (Zazamcze, Śródmieście, Grodzkie, Południe, Rózinowo).

Polecane kosmetyczki

Wiele osób ma problem z wyborej salonu kosmetycznego z Włocławka, do którego warto się udać. Tutaj z pomocą przychodzi właśnie serwis Moment.pl, który jest bardzo rozbudowanym rankingiem najlepszych kosmetyczek z tego regionu. To tutaj odnajdziesz opinie o sprawdzonych kosmetyczkach, które wystawione zostały przez osoby, które w niedawnym czasie miały okazję korzystać z usług danych gabinetów kosmetycznych. Jeśli poświęcisz czas na zapoznanie się z informacjami o ofercie salonów kosmetycznych, a następnie sprawdzisz, jak są one oceniane, to z pewnością z łatwością wybierzesz kosmetyczkę, do której warto się umówić!

Umów się do salonu kosmetycznego we Włocławku

Mając już wybrany salon kosmetyczny nie pozostaje Ci nic innego, niż umówienie się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. Wystarczy, że założysz konto na naszej stronie internetowej, a szybko i sprawnie zarezerwujesz termin u kosmetyczki we Włocławku dokładnie w tym terimnie, który dla Ciebie będzie najbardziej odpowiedni. Pamiętaj jednocześnie o naszej aplikacji mobilnej, która wygodę rezerwacji terminów wznosi na jeszcze wyższy poziom!