Kosmetyczka Warszawa Ursynów

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Kosmetyczka

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

Cudowna Pani Michalina ! Przemiła i bardzo kontaktowa. Idealnie rozumie potrzeby klienta a przy tym jest niezwykle delikatna i nie ciągnie za włosy. Bardzo długo szukałam fryzjera idealnego dla mnie i w końcu się udało :) Poza tym cudowna atmosfera w salonie i bardzo miła obsługa ;) polecam ❤️

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Kosmetyczka

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa

Zachwycają wnętrza, eleganckie i zadbane; przestronność. Pani Justyna, która zajmowała się mną w tym dniu, bardzo profesjonalnie przeprowadziła wywiad, odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona i zapisałam się na kolejne zabiegi według planu ustalonego z Panią kosmetolog. Polecam !

MEDICA SPA

MEDICA SPA

Kosmetyczka

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa

Bardzo miła Pani kosmetolog, przed rozpoczęciem zabiegu dokładnie objaśniła przebieg całego procesu i jego właściwości. W trakcie zabiegu udzieliła dużo cennych porad jak pielęgnować cerę. Bardzo polecam!

Just Salon

Just Salon

Kosmetyczka

Jurajska 4 U1, 02-699 Warszawa

Pani Kasia uważnie wysłuchala mojej propozycji i.. Wykonała świetny makijaż. Wszystko dopracowane i piękne. Makijaż trzymał się od 10 rano do 10 rano dnia następnego :) i pewnie trzymałby się dłużej gdyby nie to że w końcu trzeba było go zmyć :). Bardzo gorąco polecam

Health&Beauty

Health&Beauty

Kosmetyczka

Kłobucka 8a/U01, 02-699 Warszawa

Bardzo, ale to bardzo dziękuję PANI MARCIE za ogromny profesjonalizm (a tym razem - naprawa paznokci całkowicie zniszczonych przez tak zwanego 'fachowca') oraz przepięknie wykonany manicure - a wszystko w przemiłej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia następnym razem.

Madiosa nails&beauty

Madiosa nails&beauty

Kosmetyczka

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

Atelier Strefa Piękna

Atelier Strefa Piękna

Kosmetyczka

Wawrzyńca Surowieckiego 8, 02-785 Warszawa
5.0

Kolejna wizyta dla urody , Pani Zaneta doradził, wytłumaczył, poleciła jak dbać w domu o skórę twarzy po cud zabiegu w gabinecie. Polecam . W maju mam umówione 4 zabiegi w Strefie Piękna, jak widać cenię sobie Panią Żaneta i Panią Magdę. Blisko i fachowo , polecam

Estemmi Beauty Center

Estemmi Beauty Center

Kosmetyczka

ul. Pieskowa Skała 9 lok. U01,, 02-699 Warszawa
5.0

Pani Emilia bardzo profesjonalnie podeszła do zabiegu. Poleciła również inne zabiegi dostosowane do potrzeb mojej skóry. Będę na pewno jeszcze nie raz korzystać z usług p. Emilii.