Kosmetyczka Warszawa

Bonzai SPA beauty & more

Bonzai SPA beauty & more

Kosmetyczka

Aleja Wilanowska 364 lok u 4, 02-665 Warszawa

Jak zwykle profesjonalnie, sympatycznie i z dobrym efektem. Wróciłam po pewnej przerwie i wizytach u innych specjalistów - zdecydowanie polecam Bonzai! Przy pedicure sposób kształtowania paznokci, jak i samego malowania o wiele lepszy niż gdzie indziej!

Her Eyes Studio

Her Eyes Studio

Kosmetyczka

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa

świetnie! bardzo ładne naturalne brwi po stylizacji Basic! polecam dziewczyny są mega! Przypadkiem trafiłam do tego miejsca i bardzo się ciesze, że przypadki istnieją :) nawet krążenie 20 min w poszukiwaniu miejsca parkingowego jest tego warte! POLECAM!

Beauty Zone

Beauty Zone

Kosmetyczka

Grójecka 45 lok.3, 02-031 Warszawa

Najlepsze brwi w Warszawie 🙂 robiłam hennę i regulację w różnych miejscach, ale po pierwszej wizycie w Beauty Zone już nie zdradziłam tego miejsca i chodzę tylko tu🙂 henna utrzymuje się długo, regulacja zawsze idealna. Dziewczyny zawsze pytają się jaki efekt chcę otrzymać 🙂

Studio Manifaktura Bemowo

Studio Manifaktura Bemowo

Kosmetyczka

Jana Olbrachta 126 lok. U1A, 01-373 Warszawa

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze! Pani wykonująca hennę była bardzo uprzejma, miła, uśmiechnięta i profesjonalnie przeprowadziła cały zabieg! Miłą opcja była zaproponowana kawa czy herbatka na wstępie. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz!!! Serdecznie dziękuje!!!

Caramello Studio

Caramello Studio

Kosmetyczka

Anielewicza 17, lok. 3 (I klatka, parter, domofon 3), 05-077 Warszawa

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Precyzyjnie i dokładnie wykonany manicure . Kompetentna osoba służąca dobrą radą. Z dobrą muzyką w tle można się fantastycznie zrelaksować i zadbać o swije dłonie. Polecam☺☺☺

Kosmetyczka Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł