Kosmetyczka Warszawa

Her Eyes Studio

Her Eyes Studio

Kosmetyczka

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa

Laminowanie brwi w rękach p. Martyny to pełen profesjonalizm i zrozumienie potrzeb klientki. Efekt, jaki chciałam uzyskać, czyli bardzo naturalny został osiągnięty! <3 Wiem także w jaki sposób układać włoski na co dzień, co bardzo ułatwia poranne szykowanie :-)

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Kosmetyczka

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

To była moja pierwsza wizyta w celu zrobienia henny i regulacji brwi w życiu. Nie chwaliłam się Pani Natalii, a i tak była mega delikatna. Ma fach w ręku. Wszystko robi pewnie przez co ból jest niewielki. Brwi i rzęsy wyglądają pięknie. Na pewno pojawię się w salonie jeszcze nie raz!

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Było profesjonalnie, miło, ciepło, spokojna muzyczka w tle. Pani była bardzo delikatna, co jest cenne przy takim zabiegu jak czyszczenie manualne. Mam nadzieję, że kwasy dadzą radę :) Ale już czuję się ze sobą lepiej, po tej wizycie. Dziękuję

Caramello Studio

Caramello Studio

Kosmetyczka

Anielewicza 17, lok. 3 (I klatka, parter, domofon 3), 05-077 Warszawa
5.0

Salon warty odwiedzenia...i uwaga! - uzależnia:) Uzależnia piękne wnętrze, przemiła właścicielka, profesjonalne podejście do pracy! Paznokcie dopieszczone w 100%. Hybryda wykonana pięknie, z największą starannością, talentem i pasją! Polecam:)