Stylizacja brwi i rzęs, henna Wrocław

Easy Waxing - Centrum Rynek

Easy Waxing - Centrum Rynek

Kosmetyczka

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona! Pani Angelika świetnie wykonała zabieg, rozmową odwracając moją uwagę od depilacji. Mogłam liczyć na poradę dotyczącą rodzaju zabiegu oraz wskazówki do pielęgnacji skóry po. Dzięki Niej moją pierwszą depilację bikini będę wspominać całkiem nieźle ;) Polecam!

O'lala Beauty

O'lala Beauty

Kosmetyczka

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Sylia Beauty Salon

Sylia Beauty Salon

Kosmetyczka

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław

BARDZO na TAK! Pan Grzegorz nie tylko precyzyjnie podchodzi do wykonywanej usługi, ale przedewszystkim wkłada w to serce. Paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Pani Sylwia to przesympatyczna osoba, która z brwiami czyni cuda :) Jedyne czego żałuję, to, że tak późno odkryłam ten salon ;)

Wax Center

Wax Center

Kosmetyczka

6 lat doświadczenia, LIDER DEPILACJI WOSKIEM 4 lokalizacje we Wrocławiu !

Zawsze jestem zadowlona z usług, nie spodziewałam się, ze coś jeszcze może mnie zaskoczyć . Z każdej depilacji byłam zadowolona ale do Pani Julii aż chce się wracać, jest przemiłą i profesjonalną osobą. Depilacja przeszła szybko, sprawnie i w bardzo dobrej atmosferze. Napewno wrócę.

Instytut Urody Fantastic Body

Instytut Urody Fantastic Body

Kosmetyczka

Legnicka 72, 54-206 Wrocław

Pani Agnieszka jest profesjonalistką w zabiegach na ciało juz nie wspomnę o brwiach (henna i regulacja ) po prostu cudo !! Nikt mi jeszcze nie zrobił tak pięknie podkreślanych i naturalnych brwi za pomocą henny proszkowej :) . Pani Agnieszka ma bardzo duża wiedzę i na pewno kolejnym razem oddam sie w jej ręce z przyjemnością :)

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Kosmetyczka

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

z samej wizyty jestem bardzo zadowolona, przy okazji dostałam cenne rady odnośnie pielęgnacji mojej cery. Nie do końca mogę zrozumieć cenę za zabieg, miał być w promocji tj.80 zł zgodnie z informacją na stronie, a faktycznie zapłaciłam100 zł zgodnie z cennikiem. Przy rezerwowaniu wizyty też widniała kwota 100 zł dlaczego?

Green Tea Spa

Green Tea Spa

Kosmetyczka

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław

Witam serdecznie ... Ostatnia wizyta w Green Tea Spa przeszła moje najśmielsze oczekiwania 😊😊😊 Byłam obsługiwana przez trzy cudowne dziewczyny jednocześnie 😊 Czułam się jak Królowa angielska 😜😜😜 Manicure i Pedicure piękny, brwi i rzęsy śliczne, atmosfera niepowtarzalna ... Pani Olga, Monika i Maja .... ???? Sprawdźcie sami ... Polecam !!!! 👍👍👍😊😊😊

Centrum Kosmetyki DEVORA

Centrum Kosmetyki DEVORA

Kosmetyczka

Morelowa 1, 52-116 Zacharzyce

Z usług Centrum Kosmetyki Devora korzystam już drugi rok i za każdym razem z gabinetu wychodzę pod ogromnym wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu i niezwykle miłej atmosfery tworzonej przez Panią Paulinę. Polecam serdecznie zarówno usługi depilacji laserowej, jak i kosmetyki twarzy.

Instytut Urody Beauty92

Instytut Urody Beauty92

Kosmetyczka

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław

Bardzo profesjonalna obsługa, zabieg przeszedł bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Oprócz tego otrzymałem fachowe porady jak dodatkowo dbać o skórę. Polecam!