Rekonstrukcja brwi Kraków

1572 wyniki

Atelier Stylizacji Paznokci "U Joanny"

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Kasprowicza 28E, 31-523 Kraków
4.9
186 opinii

Pani Asia jest przesympatyczna i miłą osobą, a do tego perfekcjonistka w swoim fachu. Każdej kobiecie, która chce poprawić swój humor i wygląd paznokci polecę salon Pani Asi... ja za każdym razem wracam tam z przyjemnością i wychodzę zadowolona, a moje dłonie i stopy wygladaja przeslicznie😉polecam w 100%

Salony z podobnych kategorii

HEY GIRLS

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Piwna 24, 30-527 Kraków
4.9
495 opinii

Wszystko bez problemu, przyjemna atmosfera, brwi są proste i ładne :) jedyne moje zastrzeżenie to to, iż Pani wykonująca zabieg mogłaby pytać na początku czego oczekuje klientka :) ale mimo to jestem bardzo zadowolona i odwiedzę ponownie!

BEAUTY SPACE

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Szlak 26, 31-044 Kraków
4.9
99 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie i z pracy stylistki Pani Ivanny. Manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczna osoba. Wrócę tam nie raz. Stylizacja i regulacja brwi, również oceniam na maxa. Bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonane. Polecam serdecznie.

PazuMalu Czyżyny

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
4.9
260 opinii

Już myślałam, że nie zdecyduje się na przedłużone rzęsy. Miałam 3 podejścia w różnych salonach. Zawsze efekt ten sam, rzęsy kłuły mnie w oczy. Dopiero po wizycie w PazuMalu jestem zadowolona. Nawet nie czuję, że mam je przedłużone. A wygoda z tym związana jest ekstra.

My Body Clinic

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1484 opinie

To moja pierwsza depilacja laserowa w tym salonie, ale nie pierwsza depilacja w ogóle. Pierwszy raz miałam możliwość sprawdzenia działania Light Sheer Duet. I jestem pod wrażeniam! Szybko i w moim przypadku prawie bezboleśnie. Pani Agata przeprowadziła zabieg sprawnie i bardzo profesjonalnie. Polecam!

Mommys Home

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Dworska 10/1, 30-314 Kraków
4.9
145 opinii

Profesjonalne podejście, sympatyczna atmosfere, a efekt nieporównywalny z żadną stylizacją brwi jaką miałam do tej pory! Pani Patrycja mimo iż mam kłopotliwe brwi (część włosów nie ma pigmentu) wytrwale i skutecznie walczyła o efekt WOW :D

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1425 opinii

Przyszłam na termin dla zapracowanych, 20:50. To bardzo wygodne, ze Panie przyjmują tak długo :) zabieg regulacji brwi jak zawsze - do przyjemnych nie należy, ale Pani Ania sprawia, ze aż tak nie boli, a dla efektu warto się chwilę pomęczyć. Polecam!