Regulacja brwi Warszawa Praga Północ

Lok&Roll Renova

Kosmetyczka

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa
5.0
408 opinii

Usługi u Pani Ewy są doskonałe, nie ma lepszej osoby na świecie komu można by powierzyć swoje brwi. Chodzę regularnie od kilku lat i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Usługi są świadczone w bardzo przyjemnej atmosferze i według najwyższych standardów. Pani Ewa jest najdokladniejszą specjalistką jaką znam. Polecam 😊

Salon IVANNA

Kosmetyczka

Ratuszowa 11 lok. 38, 03-450 Warszawa
4.9
1169 opinii

Wybrałam się pierwszy raz na regulację brwi po znalezieniu salonu w internecie i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa i profesjonalne podejście. System do umawiania wizyt w salonie przez stronę internetową, jak i przypomnienie smsowe o wizycie świetna sprawa! Działa bez zarzutu. Gorąco polecam. Na pewno skorzystam ponownie :)

Salon Pańska 65

Kosmetyczka

Pańska 65, 00-830 Warszawa
5.0
89 opinii

Jak zwykle przemiła wizyta w cudownej atmosferze.Wykonanie w 100% profesjonalne i spełniające moje oczekiwania! Bardzo dziękuję Pani Emilii za starannie wykonany manicure i pedicure oraz pomoc w doborze koloru. Wyszło przepięknie! Absolutnie polecam Salon Pańska 65 za wysoką jakość świadczonych usług.

Klinika MezoSkin

Kosmetyczka

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa
5.0
230 opinii

Zabieg dobrany bardzo dobrze, atmosfera bardzo miła, Pani Zuzanna jest świetnym fachowcem, potrafi doradzić, opowiedzieć wyczerpująco o wykonywanym zabiegu, odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić wskazówek co do dalszej pielęgnacji domowej. Polecam :)

fingerspa

Kosmetyczka

Józefa Sierakowskiego 5, 03-712 Warszawa
4.9
70 opinii

Pani Katia jest profesjonalistką. Nigdy w życiu nie miałam tak precyzyjnie i szybko zrobionego manicure hybrydowego. Paznokcie zostały pięknie wypiłowane i całość wyglądała wspaniale. Jestem po 3 tygodniach i myśle ze mogłabym przechodzić jeszcze tydzień dlatego, że lakier został nałożony precyzyjnie przy skórkach. Jestem zachwycona ❤️