Regulacja brwi Warszawa

Lok&Roll Renova

Kosmetyczka

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa
5.0
365 opinii

Usługi u Pani Ewy są doskonałe, nie ma lepszej osoby na świecie komu można by powierzyć swoje brwi. Chodzę regularnie od kilku lat i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Usługi są świadczone w bardzo przyjemnej atmosferze i według najwyższych standardów. Pani Ewa jest najdokladniejszą specjalistką jaką znam. Polecam 😊

Kulisy Urody

Kosmetyczka

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
5.0
321 opinii

Za każdym razem z regulacji brwi wychodzę zadowolona i usatysfakcjonowana. Pani Ania wzbudza zaufanie, jest kompetentna i ma dużą wiedzę dotyczącą swojego fachu. Zawsze można liczyć na jej cenną wskazówkę dotyczącą pielęgnacji skóry czy zabiegów. Na pewno jeszcze skorzystam z oferowanych przez nią usług kosmetycznych. Polecam:)

Galeria Urody Wilanów

Kosmetyczka

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa
4.9
2988 opinii

Galeria Urody, to najlepszy fryzjer i kosmetyczka w Wilanowie! Niepowtarzalna atmosfera, a przede wszystkim usługi na wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze trendy w koloryzacji włosów m.in. Ombre, Sombre itp, strzyżenia męskie, damskie oraz dziecięce. Kochamy dbać o włos

ULALA DAY SPA

Kosmetyczka

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
5079 opinii

Pani Magda do której najbardziej lubie przychodzic jest bardzo rzetelna, dokładna. To, że zapyta jak chce zeby było i sama proponuje swoje rozwiązania pozwala poczuc mi się uwzględnioną. Magda poza tym jest bardzo subtelna, oprócz teho, że uważam że jest profesjonalna w tym co robi to lubie ją jako osobę :))

Farben

Kosmetyczka

Radosna 2B, 05-400 Otwock
5.0
462 opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. U Pani Marty piękny kolor i strzyżenie :), U Pani Agnieszki na rzie tylko regulacja brwi, ale już wiem po rozmowie, że będzie o wiele, wiele więcej. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem nowego zakładu fryzjerskiego _szczerze polecam :)