Regulacja brwi Kraków Prądnik Czerwony

PazuMalu Czyżyny

Kosmetyczka

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
4.9
396 opinii

Już myślałam, że nie zdecyduje się na przedłużone rzęsy. Miałam 3 podejścia w różnych salonach. Zawsze efekt ten sam, rzęsy kłuły mnie w oczy. Dopiero po wizycie w PazuMalu jestem zadowolona. Nawet nie czuję, że mam je przedłużone. A wygoda z tym związana jest ekstra.

Maripossa Styl

Kosmetyczka

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków
4.9
392 opinie

Na każdą wizytę na brewkach u Grażynki czekam z niecierpliwością! Poza oczywistym faktem, że w końcu mam piękne brwi, idealnie dobrany kolor i łuk, uwielbiam te spotkania! Grażyna jest to niezwykle miła, ciepła osoba, która swym uśmiechem zaraża wszystkich. Taki dobry Duszek salonu. Polecam serdecznie!

Oh My Nails

Kosmetyczka

Długa 47/H1, 31-147 Kraków
5.0
34 opinie

Cudowny relaks w przemiłym towarzystwie Pani Ani:) Pani Ania dopasowała idealnie stylizację paznokci do moich potrzeb :) polecam i widzimy się na następnej wizycie :)

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

Jana Woronicza 12, 31-409 Kraków
5.0
84 opinie

Wizyty w Sekrecie Piękna są uzależniające :) Atmosfera od samego wejścia już jest mega sympatyczna, profesjonalna i przyjemna. Można się poczuć jak najlepsza przyjaciółka :) Zarówno zabieg Dermapen przebiegł sprawnie i efekty są też widoczne a moje blizny potradziku już prawie zniknęły. Polecam wszystkim i warto zaufać profesjonalistom!