Przejdź do głównej zawartości

Stylizacja brwi i rzęs, henna Łódź Górna

Płatności online
Bezpieczny salon
Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Kosmetyczka

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Byłam na różnych masażach ale ten masaż leczniczy faktycznie był niezwykle profesjonalny, przyjemny i pomocny (odczułam ulgę i rozluźnienie w odpowiednich partiach ciała/kręgosłupa). Henna brwi i rzęs wykonana dobrze oraz wg ustaleń. Polecam.

Płatności online
NowBrow Wigury 9 - zarezerwuj wizytę

NowBrow Wigury 9

Kosmetyczka

Inż. Pilota Wigury 9, 90-302 Łódź
Płatności online
Sprzedaż bonów

Odwiedziny w NOWBROW były jak zawsze miłe, zwłaszcza w tym miejscu. Wyjątkowy urok tego miejsca to cisza i intymność bez spojrzeń i hałasu takiego jak w galeriach. Pani Kasia bardzo profesjonalna i bardzo miła, dużo porad i wytłumaczenia dla niezorientowanych /takich jak ja/ Bardzo polecam to miejsce.!

Płatności online
NOWBROW Manufaktura - zarezerwuj wizytę

NOWBROW Manufaktura

Kosmetyczka

Drewnowska 58, 91-002 Łódź
Płatności online
Sprzedaż bonów

Byłam na zabiegu NOW HD BROW u Pani Marii. Jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz otrzymałam taki efekt brwi jaki chciałam. Pani Mariia profesjonalnie udzieliła mi porad i odpowiedzi na wszelkie pytania. Jestem pewna że jeszcze nieraz skorzystam z usług.

NowBrow Port Łódź - zarezerwuj wizytę

NowBrow Port Łódź

Kosmetyczka

Ul. Pabianicka 245, 93-457 Łódź
4.92

Bardzo polecam nitkowanie brwi u P. Kingi. Przesympatyczna dziewczyna, mówiła na bieżąco o każdym z etapów nitkowania, określiła kształt brwi i po mojej akceptacji przystąpiła do działania. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego :-) udzieliła mi także porady odnośnie pielęgnacji. Wizytę oceniam na 5 gwiazdek, polecam!

Bezpieczny salon
ManiLandia  - zarezerwuj wizytę

ManiLandia

Kosmetyczka

Łąkowa 7A, 90-562 Łódź
Bezpieczny salon

Potrzebujesz profesjonalisty — to właśnie jest specjalista od stylizacji paznokci - zawsze wychodząc z salonu jest się mega zadowolonym - szczęśliwym bo profesjonalne podejście jest do każdego 💅🏻💅🏻pazurka 😊