Przejdź do głównej zawartości

Laminowanie brwi Kraków

HEY BEAUTY  - zarezerwuj wizytę

HEY BEAUTY

Kosmetyczka

Ostatnia 1f/u5, 31-444 Kraków
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zabieg wykonany profesjonalnie (dobrze dobrany kolor,dobra technika,ładna geometria).serdecznie polecam Panią Kasie. Natomiast konkretnie na moich brwiach na skórze efekt trzymał się 6 dni pomimo delikatnego obchodzenia się z nimi,tak więc wnioskuje,że to nie dla mojej skóry

STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA  - zarezerwuj wizytę

STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA

Kosmetyczka

Urzędnicza 27, 30-051 Kraków
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Katarzyna, jest bardzo wrażliwą, troskliwą i ciepłą osobą, co wpływa na bardzo przyjazną atmosferę. Na zabiegach bardzo się zrelaksowałam. Zabiegi: henna brwi, rzęs + regulacja Pani Katarzyna wykonuje z bardzo dużą starannością i delikatnością w sposób profesjonalny. Uwzględnia sugestie klientki. Gorąco polecam!

B.R.O.W.S brow bar - Zwierzyniecka 7 - zarezerwuj wizytę

B.R.O.W.S brow bar - Zwierzyniecka 7

Kosmetyczka

Zwierzyniecka 7 , 31-105 Kraków
5.0

Odwiedziłam salon po raz kolejny i wiem na pewno, że nie ostatni. Cisza, mimo centrum miasta i ruchliwej ulicy tuż obok. W salonie spokojnie sącząca się muzyka i personel: zainteresowany klientem, potrafiący doradzić, miły. Dla Pani Julii nie mam słów uznania- eteryczna, profesjonalna. Czułam się zaopiekowaną kobietą, oddaną w najlepsze ręce.

B.R.O.W.S brow bar - Rakowicka 11 - zarezerwuj wizytę

B.R.O.W.S brow bar - Rakowicka 11

Kosmetyczka

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
4.95

Jestem bardzo zadowolona z Katarzyny, która zrobiła dla mnie profesjonalnie laminację brwi. Atmosfera jest na wysokim poziomie. Polecam dziewczynę.