Stylizacja brwi i rzęs, henna Kraków Podgórze

HEY GIRLS

HEY GIRLS

Kosmetyczka

Piwna 24, 30-527 Kraków

Bardzo profesjonalnie. Brwi maja świetny, idealnie dobrany kształt i kolor o jaki mi chodzilo. Pani Daria zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Do tego wszystko z pełną dbałością o higienę. Polecam.

Beauty Bar Lounge

Beauty Bar Lounge

Kosmetyczka

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków

Dzisiejszy zabieg wykonany przez Panią Dorotę to wielka przyjemność. Relaks i fantastyczna atmosfera . W końcu udało mi się znaleźć kosmetologia z pasją,wykształceniem,doświadczeń i wielkim zaangażowaniem w swojej pracy. Dziękuję.

ZOEE manicure & pedicure

ZOEE manicure & pedicure

Kosmetyczka

Lwowska 1, 30-548 Kraków

Paznokcie zrobione idealnie w każdym milimetrze! Salon nowoczesny, czysty, dużo bieli bez kiczowatych udziwnień, co sprawia wrażenie bardzo prestiżowego miejsca. Jedyne do czego można się przyczepić to niestety hałas z ulicy, ale z tym już za wiele chyba nie da się zrobić. Jak najbardziej polecam!

KGBeauty

KGBeauty

Kosmetyczka

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków
5.0

KGBeauty to wyjątkowe miejsce stworzone dla każdej osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. To miejsce, gdzie możecie na chwilę zapomnieć o stresie dnia codziennego, gdzie możecie się zatrzymać i odpocząć, usiąść i porozmawiać. Możecie przyjść na chwilkę lub jak wolic

Pani Mani Płaszów

Pani Mani Płaszów

Kosmetyczka

Myśliwska 59/U2, 30-718 Kraków
0.0
Brak opinii

W naszym Salonie stawiamy na precyzję w wykonaniu, ale także bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientek. 😎 Korzystamy z autoklawu, jednorazowych pilniczków, atestowanych środków do dezynfekcji, a zabiegi wykonujemy w jednorazowych rękawiczkach. Bo nasze klientki są dla nas najważniejsze!

Salony z podobnych kategorii

My Body Clinic

My Body Clinic

Kosmetyczka

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków

Bardzo pozytywne zaskoczenie zabiegiem :) praktycznie zerowy poziom bólu a efekty zapowiadają się rewelacyjnie. skorzystam z całego 10-zabiegowego pakietu. Pani Agata jest profesjonalistką, która nie da się zaskoczyć żadnym pytaniem w zakresie kosmetologii. Brawo:)

Salony z tej samej miejscowości

„KESNER fryzjerzy”

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków

Wspaniała atmosfera, zmiana fryzury poprawiła mi nastrój, a masaż pleców na fotelu, podczas zmywania farby, zlikwidował ból kręgosłupa. Szampon, którym miałam mytą głowę pachniał dojrzałym nagietkiem i rumiankiem — lato zmysłów w początkiem grudnia? Tak.

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

Fryzjer

Ślusarska 5, 30-710 Kraków

Świetne ścięcie, idealny kolor - Pan Piotr Balura jest wspaniałym fryzjerem. Jeszcze nigdy nie miałam jakichkolwiek wątpliwości co do mojej fryzury. Kontakt z klientem, atmosfera - to świetne uczucie, wyjść z wizyty z uśmiechem na twarzy i we wspaniałym humorze. Sam salon jest piękny i przebywanie w nim to czysta przyjemność.