Stylizacja brwi i rzęs, henna Kraków

1563 wyniki

BEAUTY SPACE

Kosmetyczka

Szlak 26, 31-044 Kraków
5.0
82 opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie i z pracy stylistki Pani Ivanny. Manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczna osoba. Wrócę tam nie raz. Stylizacja i regulacja brwi, również oceniam na maxa. Bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonane. Polecam serdecznie.

PazuMalu Czyżyny

Kosmetyczka

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
4.9
226 opinii

Już myślałam, że nie zdecyduje się na przedłużone rzęsy. Miałam 3 podejścia w różnych salonach. Zawsze efekt ten sam, rzęsy kłuły mnie w oczy. Dopiero po wizycie w PazuMalu jestem zadowolona. Nawet nie czuję, że mam je przedłużone. A wygoda z tym związana jest ekstra.

DIVA'S ROOM

Kosmetyczka

Grzegórzecka 43, 31-532 Kraków
4.7
126 opinii

Jestem klientka tego salonu już od jakiegoś czasu . Uwielbiam go) nigdy się nie przejmuje co i jak będę chciała robić , bo nawet jeśli nie masz żadnego pomysłu dziewczyny chętnie pomogą dobrać najlepszy dizajn. Zawsze są jakieś nowości ! Jest naprawdę z czego wybrać! Mega zadowolona z obsługi klienta. Polecam jak najbardziej ten salon!

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Kosmetyczka

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1364 opinie

Dobrze oddać się w ręce profesjonalnej pani Ani. Dobrze mieć zaufanie. Dobrze wiedzieć że Zespół MK ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Dobrze rozsmakować się w herbatce przygotowanej przez panią Dorotę. Korzystam z usług MK już kilka lat i mam nadzieję korzystać nadal. Polecam w 100%.

STUDIO PIĘKNA

Kosmetyczka

Dobrego Pasterza 122b, 31-416 Kraków
5.0
121 opinii

Bardzo dziękuję za super strzyżenie - zgodnie z założeniem, tak jak prosiłem a na dodatek dokładne i precyzyjne, a to jest dla mnie kluczowe, i w bardzo miłej atmosferze. Za miesiąc będę miał dylemat czy umawiać się do Pani Karoliny czy Pani Kamili. Lubię mieć takie dylematy.

Beauty M Studio Urody

Kosmetyczka

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1720 opinii

Bardzo miło wspominam wizytę w salonie. Oczywiście wrócę tam niebawem, przede wszystkim z uwagi na bezkonkurencyjną obsługę, pomocne i profesjonalne podejście do klienta, przyjazną atmosferę oraz satysfakcjonującą ofertę usług kosmetycznych. Serdecznie polecam! ;)

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Kosmetyczka

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5676 opinii

Sama usługa super extra. Bardzo jestem zadowolona i znowu do Pani Ani wrócę:) Jedyna uwaga, to że weszłam nie o 14:00, jak się umówiłam, tylko o 14:15 i troszkę na styk dotarłam do pracy póżniej:) ale rozumiem, że nie da się tak co do minuty wycelować rozpoczynania i kończenia zabiegów, więc przyjęłam ze zrozumieniem:)

Maripossa Styl

Kosmetyczka

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków
4.9
303 opinie

Na każdą wizytę na brewkach u Grażynki czekam z niecierpliwością! Poza oczywistym faktem, że w końcu mam piękne brwi, idealnie dobrany kolor i łuk, uwielbiam te spotkania! Grażyna jest to niezwykle miła, ciepła osoba, która swym uśmiechem zaraża wszystkich. Taki dobry Duszek salonu. Polecam serdecznie!

Stylizacja brwi i rzęs, henna Kraków 1563 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł