Stylizacja brwi i rzęs, henna Kraków

1484 wyniki

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1074 opinie

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompleksowego podejścia , profesjonalizmu - dokładnie tego czego oczekuję po salonie kosmetycznym, wyszłam z mega zadowoleniem, planem na dalsze działanie � dziękuję i polecam! :) brwi, henna Panie miały bardzo Ciężkie zadanie wyszło idealnie :)

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5093 opinie

W tym dniu miałam kilka zabiegów (ostatnich przed urlopem), wszystko poszło bardzo sprawnie. Brały w tym udział aż trzy Agentki: Pani Ania Filip, Pani Kateryna Andruschenko i Pani Ania Mielnik i uwaga: NIE DOSZŁO DO KOLIZJI. Brawa za dobrą organizację. Pozdrawiam. I do zobaczenia już dzisiaj.

SHARI Beauty Clinic

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
468 opinii

Pierwsza moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczona przebiegiem i efektem wykonywanych zabiegów (rzęsy i mezoterapia mikroigłowa). Wykonane bez pośpiechu, bez nieprzyjemnych odczuć i w miłej atmosferze. Zabiegi powtórzę w TYM właśnie gabinecie, bo widzę efekt po kilku dniach od ich wykonania. Polecam!!!

PazuMalu

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
5.0
104 opinie

Już myślałam, że nie zdecyduje się na przedłużone rzęsy. Miałam 3 podejścia w różnych salonach. Zawsze efekt ten sam, rzęsy kłuły mnie w oczy. Dopiero po wizycie w PazuMalu jestem zadowolona. Nawet nie czuję, że mam je przedłużone. A wygoda z tym związana jest ekstra.

Beauty M Studio Urody

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1513 opinii

Bardzo miło wspominam wizytę w salonie. Oczywiście wrócę tam niebawem, przede wszystkim z uwagi na bezkonkurencyjną obsługę, pomocne i profesjonalne podejście do klienta, przyjazną atmosferę oraz satysfakcjonującą ofertę usług kosmetycznych. Serdecznie polecam! ;)

Natura DERM

Malwowa 15, 30-611 Kraków
5.0
170 opinii

Cudownie było się odprężyć a przy tym efekt zabiegu był wspaniały. Pani Klaudia doradziła zabieg który w pełni spełnił moje oczekiwania, a nawet je przewyższyl. Do tego tak delikatna regulacja, że aż zasnelam (co mi się nie zdarza) w trakcie jej trwania. Z czystym sercem polecam!

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków
5.0
134 opinie

Wizyta w salonie to chwile pełne relaksu - Cudowny fotel do masażu :) do tego duży wybór lakierów, dzięki czemu mam fantastyczne paznokcie na urlop i wakacje :) pełen profesjonalizm

B.R.O.W.S brow bar

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
5.0
172 opinie

Bardzo długo szukałam kogoś, kto zadbałby o moje brwi. Pani Ania jest najlepszą stylistyką brwi w Krakowie. To jest bardzo trudne znaleźć kogoś kto ma to w rękach to co Pani Ania. Sama jest też najlepszą wizytówką, mam przepiękne brwi. Niesamowite wyczucie w rękach. Perfekcyjnie dopasowany kształt i kolor.

Alchemia Piękna

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
202 opinie

Pani Kamila to cudowna osoba, a co najważniejsze zna się na tym co robi, jest profesjonalistką z jednoczesnym zamiłowaniem do swojego zawodu. Każdego klienta traktuje indywidualnie ,dzięki czemu można liczyć na szczera radę oraz wykonanie danej usługi w sposób dopasowany do klienta. Bardzo polecam !

Gabinet kosmetyczny Arnika

Borkowska 29e/5, 30-438 Kraków
5.0
55 opinii

Manicure wykonany bardzo solidnie. Jesli chodzi o brwi to nareszcie znalazlam to czego szukalam. Henna i kształt - bosko!!! Depilacja brazylijska - nie nalezy do przyjemnych zabiegow, ale Pani Klaudia wykonala caly zabieg sprawnie :) Na pewno bede wracać do tego salonu! Polecam.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł