Stylizacja brwi i rzęs, henna Kraków

HEY GIRLS

HEY GIRLS

Kosmetyczka

Piwna 24, 30-527 Kraków

Bardzo profesjonalnie. Brwi maja świetny, idealnie dobrany kształt i kolor o jaki mi chodzilo. Pani Daria zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Do tego wszystko z pełną dbałością o higienę. Polecam.

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Kosmetyczka

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Wspaniały zabieg! Moje ciało jest idealnie przygotowane do wakacji. Peeling arbuzowy w połączeniu z relaksacyjnym masażem dał mi już namiastkę wakacji. Polecam Panią Olę.. profesjonalna, kompetentna miła i dokładna! Polecam wszystkim ten salon i zabieg z czystym sumieniem!

Business Nails

Business Nails

Kosmetyczka

al. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 25B, 31-418 Kraków

Kasia to profeslonalistka w swoim fachu. Zawsze wykonuje usługę rzetelnie, a przy tym jest niesamowicie energetyczną i przemiłą osobą. Polecam wszystkim!

Mommys Home

Mommys Home

Kosmetyczka

Dworska 10/1, 30-314 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Odwiedziłam wcześniej wiele miejsc i nigdy nie spotkałam się z taką precyzją przy robieniu henny jaką miała dziś Pani Angelika. Cena usług zdecydowanie wiąże się z wysoką jakością. Polecam i wrócę na pewno. :)

BEAUTY SPACE

BEAUTY SPACE

Kosmetyczka

Szlak 26, 31-044 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie i z pracy stylistki Pani Ivanny. Manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczna osoba. Wrócę tam nie raz. Stylizacja i regulacja brwi, również oceniam na maxa. Bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonane. Polecam serdecznie.

Beauty Bar Lounge

Beauty Bar Lounge

Kosmetyczka

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków

Dzisiejszy zabieg wykonany przez Panią Dorotę to wielka przyjemność. Relaks i fantastyczna atmosfera . W końcu udało mi się znaleźć kosmetologia z pasją,wykształceniem,doświadczeń i wielkim zaangażowaniem w swojej pracy. Dziękuję.

 Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Kosmetyczka

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków

Przyszłam na termin dla zapracowanych, 20:50. To bardzo wygodne, ze Panie przyjmują tak długo :) zabieg regulacji brwi jak zawsze - do przyjemnych nie należy, ale Pani Ania sprawia, ze aż tak nie boli, a dla efektu warto się chwilę pomęczyć. Polecam!

B.R.O.W.S brow bar

B.R.O.W.S brow bar

Kosmetyczka

Rakowicka 11, 31-511 Kraków

Mnie osobiście brakuje gwiazdek . Pani Ania jest bardzo profesjonalna ! Kocham swoją twarz po zrobieniu brwi w tym miejscu -rysy łagodnieją , kształt jest idealny , nie mogłoby być lepiej!! Także 6+. Do tego samo miejsce jest fantastyczne . Zapachy, muzyczka . Dla mnie to 100% relaks .