Stylizacja brwi i rzęs, henna Katowice

Studio Impresja

Studio Impresja

Kosmetyczka

Ul.Ułańska 9, 40-887 Katowice

Witam serdecznie :) Pani Agata profesjonalnie podeszła do wykonywanych usług . Świetnie poradziła sobie z moimi niesfornymi brwiami . Przy okazji jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą :) . W 100 % polecam salon kosmetyczny IMPRESJA . Pozdrowienia dla wszystkich pracowników tego salonu , którzy tworzą przesympatyczną atmosferę całego Studio.

Barocco Hair & Body

Barocco Hair & Body

Kosmetyczka

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice

Botoks dla włosów robi efekt wow. Artur to widać doświadczony fryzjer, który zna się na tym wręcz idealnie, potrafi wszystko bardzo dobrze przedstawić i omówić co najlepiej zrobić by wyjść z salonu z uśmiechem na twarzy.

Beauty Design by Natalia Halbina

Beauty Design by Natalia Halbina

Kosmetyczka

Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
5.0

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Od razu było widać efekty! Skóra została dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Pani Sylwia zrobiła że mną dokładny wywiad i dobrała odpowiedni zabieg do mojej bardzo wrażliwej skóry. Zabieg będę wykonywała regularnie!

Derma Lux Clinic

Derma Lux Clinic

Kosmetyczka

Zawiszy Czarnego 2, 40-872 Katowice

Derma Lux cechuję czystość, miła atmosfera, a przede wszystkim pełen profesjonalizm Pani Kasi! Wiedza na temat wykonywanych zabiegów niebywała, a co więcej przydatne wskazówki jak pielęgnować cerę na co dzień. Wracam z przyjemnością oraz polecam swoim przyjaciółkom. Na prawdę warto skorzystać z usług :) Pozdrawiam

Clarins Andrzeja25

Clarins Andrzeja25

Kosmetyczka

Andrzeja 25/1, 40-061 Katowice

Fantastyczna, uśmiechnięta i bardzo pomocna obsługa! Pani Angieszka robi doskonały,bardzo staranny pedicure, a także idealnie dopiera kolor oraz kształt, w przypadku henny. Przy tym jest bardzo miła, służy pomocą i radą m, a czas upływa w niezwykle przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę.

HAGENA Gabinet Kosmetologii Estetycznej

HAGENA Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Kosmetyczka

Wojska Polskiego 39A/21, 41-600 Świętochłowice
5.0

Pani Ola to profesjonalistka. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jeśli ktoś oczekuje miłej, pełnej empatii i profesjonalnej porady, a co za tym idzie spektakularnego efektu to to jest to miejsce i ta osoba.

PerfectEye.pl

PerfectEye.pl

Kosmetyczka

Kościuszki 180, 40-525 Katowice
5.0

W Perfect Eye znajdziesz wyjątkowe usługi, które nie są świadczone w innych salonach urody. Tutaj pracują specjaliści w zakresie luksusowego przedłużania rzęs. Klientki mogą wybierać spośród bogatej oferty technik oraz różnych rodzajów włosków, w tym naturalnego futra z norek czy jedwabiu.