Henna rzęs Wrocław

651 wyników

Easy Waxing

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
3775 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Depilacja bikini... bolesna, ale w ogóle nie czułam się skrępowana, henna brwi i rzęs dobrze wykonana, ani razu mnie oko nie zapiekło, co jest wyjątkiem, Manicure - starannie, ładnie wykonany. Serdecznie polecam i na pewno wrócę

Instytut Urody Fantastic Body

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
857 opinii

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Pani Kaja jest profesjonalistką, a przy tym bardzo sympatyczną osobą. Doradza kolejne zabiegi i nowości w gabinecie. Na pewno polece to miejsce kolejnym osobom.

Anne Claire - fabryka piękna

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
314 opinii

z samej wizyty jestem bardzo zadowolona, przy okazji dostałam cenne rady odnośnie pielęgnacji mojej cery. Nie do końca mogę zrozumieć cenę za zabieg, miał być w promocji tj.80 zł zgodnie z informacją na stronie, a faktycznie zapłaciłam100 zł zgodnie z cennikiem. Przy rezerwowaniu wizyty też widniała kwota 100 zł dlaczego?

Sylia Beauty Salon

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
356 opinii

Jestem bardzo zadowolona z liftingu rzęs. Zabieg przeprowadzony z dokładnością i ... cierpliwością p. Sylwii wobec moich nieposłusznych i drgających powiek. Henna brwi z regulacją -> również wykonana z precyzją wg. moich oczekiwań. Co więcej, to wszystko w miłej atmosferze i przy filiżance pysznej kawy! ;)

O'lala Beauty

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
63 opinie

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław
4.9
178 opinii

Pani kosmetyczka (zastępująca idealną dla mnie Panią Kamilę:) uzgodniła i wykonała me oczekiwania. W trakcie wizyty stworzyła atmosferę akceptacji, wyczerpująco odpowiadziała na pytanie dotyczące kondycji włosów. "Między wierszami" z szacunkiem i dumą wypowiadała się o zespole Upiększalni.

Pedicure Bar

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław
4.9
107 opinii

Wizyta w pedicure bar, jak zwykle, przebiegła bardzo relaksująco. Samo miejsce jest bardzo przytulne, a zarazem eleganckie. Pani Alona za każdym razem zadziwia mnie swoim perfekcjonizmem i profesjonalizmem. Gorąco polecam.

Hair Studio Balcerak

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
5.0
40 opinii

Interesująca lokalizacja salonu, dużo przestrzeni, ładna dekoracja. Na wstępie propozycja czegoś do picia. Męskie strzyżenie wykonane dobrze. Poszedłem na standardowe przycięcie fryzury, ponadto zadałem kilka pytań stylistycznych, dlatego też zbyt wiele nie mogę napisać. Ale ogólnie jestem zadowolony.

Klinika Urody MaDa

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
5.0
31 opinii

Jak zawsze pełen profesjonalizm Od samego przekroczenia progu Kliniki. Pan Krzysztof zawsze wie czego oczekuje klient i to spełnia . Szczerze polecam każdemu kto pyta o bardzo dobrego fryzjera!

Salon urody Beata Trawińska

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
5.0
23 opinie

Wspaniała Pani Monika! Profesjonalna, bardzo uprzejma, uśmiechnięta, życzliwa, kulturalna. Salon doskonale wyposażony i świetnie położony w centrum miasta. Brakowało takiego miejsca na mapie Wrocławia. Gorąco polecam !

Wrocławskie Studio Urody

Swobodna 1, 50-089 Wrocław
5.0
24 opinie

Rozumiemy jak trudno w zabieganej codzienności znaleźć chwilę dla siebie. Wiemy też, że troska o wygląd może spędzać sen z powiek. Wrocławskie Studio Urody to kosmetyka, fryzjerstwo i zabiegi medycyny estetycznej dostępne dla Ciebie pod jednym dachem. Honorując Ciebie i Twój czas proponujem

Gabinet Marciniak

Strońska 8b, 50-540 Wrocław
5.0
14 opinii

Szczerze polecam współpracę z Panią Kasią. Przemiła atmosfera, szeroki wachlarz zabiegów do wyboru, bardzo indywidualne podejście do problemów, ceny niewygórowane oraz profesjonalna obsługa. Efekty zabiegów przerosły moje oczekiwania.

Centrum Estetica

Hansa Poelziga 6/2, 54-115 Wrocław
5.0
2 opinie

Zastanawiałaś się kiedyś, co sprawia, że jedni ludzie promienieją, wyglądają jak z żurnala i odnoszą życiowy sukces, a innym - mimo najszczerszych chęci i często sporych nakładów finansowych - wszystko układa się jakoś tak byle jak? Mówi się, że atrakcyjnym ludziom jest łatwiej w życiu. W t

Coco-Time

Trawowa 53a, 54-614 Wrocław
5.0
5 opinii

Piękne zadbane ciało wyraźnie poprawia samopoczucie. Jak magnes przyciąga spojrzenia innych, więc czujesz się atrakcyjnie, a Twoja samoocena wzrasta. Właśnie dlatego dbanie o siebie zawsze jest w modzie. Gabinet Coco-Time odpowiada na wciąż rosnące zainteresowanie usługami kosmetycznymi i m

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł