Henna rzęs Warszawa Wola

Salon Pańska 65

Salon Pańska 65

Kosmetyczka

Pańska 65, 00-830 Warszawa
5.0
132 opinie

Jak zwykle przemiła wizyta w cudownej atmosferze.Wykonanie w 100% profesjonalne i spełniające moje oczekiwania! Bardzo dziękuję Pani Emilii za starannie wykonany manicure i pedicure oraz pomoc w doborze koloru. Wyszło przepięknie! Absolutnie polecam Salon Pańska 65 za wysoką jakość świadczonych usług.

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Kosmetyczka

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
598 opinii

W zasadzie, to nie jestem zadowolona, gdyż brakuje skali w ocenie wizyty. 5.0 to trochę za mało by wyrazić moją ekscytację, zadowolenie lub ocenić profesjonalizm Pani Agaty w wykonywaniu wszystkich zabiegów oraz przecudowny klimat BezpiecznejKosmetyki! :) Pozdrowienia!

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Kosmetyczka

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
66 opinii

Rewelacja! Obsługa przesympatyczna, szczególnie Pani Dominika, która tłumaczyła mi wszystko dokładnie i cierpliwie. Dzieki niej z salonu wyszłam zrelaksowana i uśmiechnięta. :-) Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, dokładnie i szybko. Jestem tak zadowolona, że na pewno nie raz tu zawitam. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!:-)

Nailly's Beauty Bar

Nailly's Beauty Bar

Kosmetyczka

Skierniewicka 34 lok.U3, 01-459 Warszawa
4.9
33 opinie

Nailly's Beauty Bar to nowe miejsce na Warszawskiej Woli.Kazda z nas szuka miejsca gdzie będzie czuła się dopieszczona od stóp do głów,gdzie panuje dobra energia i przyjazny zespół stylistek.Stawiamy na wyluzowaną atmosfere ale przede wszystkim na usługi na najwyższym poziomie.Juz od pierws

Lash Studio By Magdalena Dudek

Lash Studio By Magdalena Dudek

Kosmetyczka

Jana Kazimierza 30 lok u10, 01-248 Warszawa
5.0
14 opinii

O oczach mówi się, że są zwierciadłem duszy. Dlatego warto zadbać o ich piękną oprawę, która będzie podkreślała ich piękno i wyrazistość. Niestety, nie każda kobieta może pochwalić się gęstymi i długimi rzęsami. Dlatego właśnie naszym Klientkom oferujemy możliwość skorzystania z usługi, jak