Henna rzęs Warszawa Targówek

357 wyników

Gabinet Kosmetyczny SUB ROSA, ul. Panieńska 3

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Panieńska 3, 03-704 Warszawa
5.0
81 opinii

Gabinet Kosmetyczny Sub Rosa zalicza się do miejsc, do których lubi się wracać, jest bardzo przyjemny z miłą i profesjonalna obsługą a ustalenie dogodnego terminu nie stanowi tu problemu. Wizyty u Pani Agnieszki są dla mnie czystą przyjemnością, nawet, jeśli zabieg może być trochę bolesny ;-) POLECAM!!!

Fajnygabinet.pl

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Piłsudskiego 111/58, 05-091 Ząbki
4.9
14 opinii

Doskonale dobrany zabieg do mojej cery, przemiła Pani kosmetyczka. Skóra jasna, ożywiona, młodsza. Wizyta w gabinecie to prawdziwa przyjemność, najwyższa jakość usługi, najlepsze kosmetyki użyte do zabiegu, a wszystko w przystępnej cenie. Kosmetyki do domu też polecam, bo rzeczywiste przedluzaja efekt zabiegu. Wyszłam zadowolona.

Salony z podobnych kategorii

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa
5.0
462 opinie

Dziś byłam na drugim zabiegu z serii 4. Efekt będzie można ocenić później. Póki co warto podkreślić miłe i profesjonalne podejście Pani Agaty. Sam salon wyróżnia się przyjemną atmosferą, ponadprzeciętną czystością i dobrymi cenami. Ogromny plus za relaksacyjną muzykę płynącą z głośników, a nie wszechobecną "łupankę".

SkinPeel Martyna Sochala

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Tadeusza Korsaka 6, 03-744 Warszawa
0.0
Brak opinii

Gabinet został stworzony po to, by wychodzić na przeciw oczekiwaniom Klientek i Klientów, którzy borykają się z rozmaitymi defektami kosmetycznymi, dermatozami, bądź pragną utrzymać cerę w dobrym stanie stosując odpowiednią profilaktykę. Zabiegi z pogranicza kosmetologii estetycznej, leczni

Salony z tej samej miejscowości