Henna rzęs Warszawa Ochota

728 wyników

Her Eyes Studio

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
529 opinii

Fajne miejsce, znakomita obsługa pod względem zapisu i przyjęcia, Pani Marina wykonała świetną stylizacje brwi, moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Napewno wrócę i będę polecać innym. Dziękuje dziewczyny za stworzenie takiego miejsca.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
102 opinie

Pani Justyna sprawnie i profesjonalnie zrobiła mi manicure hybrydowy, mimo, iż jej dzień pracy już się kończył została dłużej, żeby wyregulować mi brwi. Salon polecam i będę do niego wracać.

Trzywiosny

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Skierniewicka 34/U6, 01-230 Warszawa
5.0
60 opinii

Bardzp dziękuje za profesjonalnie wykonany maniciure i pedicure hybrydowy! W bardzo przyjemnej atmosferze i klimatycznym miejscu, piękne ambiente. Mogłam również zakupić ekoligiczne kosmetyki ! Polecam! Super jakość i obsluga! Już cieszę się na następną wizytę! Pozdrawiam.

Klinika Piękna Essence

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
271 opinii

Od Pani Karoliny zawsze wychodzę zadowolona. To właśnie dzięki jej podejściu i stworzeniu atmosfery intymności i komfortu zdecydowałam się na laser pach oraz brazylijskiego bikini oraz zabiegi endermologii. W końcu znalazłam „swoją kosmetyczkę”. Z serdecznościami, Marta Lewandowska

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
25 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁