Henna rzęs Warszawa

3632 wyniki

Her Eyes Studio

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
452 opinie

Fajne miejsce, znakomita obsługa pod względem zapisu i przyjęcia, Pani Marina wykonała świetną stylizacje brwi, moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Napewno wrócę i będę polecać innym. Dziękuje dziewczyny za stworzenie takiego miejsca.

ULALA DAY SPA

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4514 opinii

Manicure hybrydowy - perfekcyjna robota. Manicure jak marzenie, bardzo dziękuję i chylę czoła przed umiejętnościami Pani Patrycji. Henna rzęs - na pewno będę wracać do Pani Kasi. W żadnym innym salonie nie spotkałam takiej profesjonalistki. Wizyta na szóstkę a rzęsy zrobione idealnie. Dziękuję :)

Kulisy Urody

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
5.0
242 opinie

Za każdym razem z regulacji brwi wychodzę zadowolona i usatysfakcjonowana. Pani Ania wzbudza zaufanie, jest kompetentna i ma dużą wiedzę dotyczącą swojego fachu. Zawsze można liczyć na jej cenną wskazówkę dotyczącą pielęgnacji skóry czy zabiegów. Na pewno jeszcze skorzystam z oferowanych przez nią usług kosmetycznych. Polecam:)

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Stylizacja brwi i rzęs, henna

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2085 opinii

Kolejny raz jestem bardzo zadowolna z jakosci wykonywanych usług w tym salonie. Super fryzjerzy. Fachowo podchodzą do pracy, doskonałe wyczucie stylu i wizerunku osoby, ktorą sie zajmują. Dokładny manicure i pedicure wykonywany przez p. Marysię. Mogę smiało polecic ten salon klientom niezdecydowanym poszukujących nowych form stylu.