Henna rzęs Kraków Krowodrza

B.R.O.W.S brow bar

Kosmetyczka

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
4.9
369 opinii

I've been coming to this location to get my brows and eyelashes done for about 5 months, and it's hands down the BEST service. Everytime the brows are perfectly shaped, done in a timely manner, with the least amount of pain, and the color lasts 3-4 weeks. Highly recommend!

Alchemia Piękna

Kosmetyczka

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
424 opinie

Pani Kamila to cudowna osoba, a co najważniejsze zna się na tym co robi, jest profesjonalistką z jednoczesnym zamiłowaniem do swojego zawodu. Każdego klienta traktuje indywidualnie ,dzięki czemu można liczyć na szczera radę oraz wykonanie danej usługi w sposób dopasowany do klienta. Bardzo polecam !

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Kosmetyczka

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków
5.0
229 opinii

Bardzo dokładnie wykonany manicure, skórki równo i dokładnie wycięte. Bardzo dużo kolorów do wyboru i najważniejsze jedyne, które mnie nie uczulają! do tego w pełni sterylne narzędzia. Na pewno będę częstym bywalcem w tym miejscu! Polecam!

Art of Cosmetology

Kosmetyczka

Ul. Emaus 3, 30-201 Kraków
5.0
123 opinie

Chodzę do Pani Gosi prawie 3 lata, jest bardzo profesjonalnym i świadomym specjalistą w swoim zawodzie. Wykonywałam zabiegi laserowej depilacji, laserowe usuwanie naczynek z twarzy, depilacje cukrową, różne zabiegi i kwasy na twarz. Bardzo polecam gabinet bardzo czysty, przyjemny łatwy dojazd, jest nawet parking.