Henna rzęs Kraków

1480 wyników

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1018 opinii

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompleksowego podejścia , profesjonalizmu - dokładnie tego czego oczekuję po salonie kosmetycznym, wyszłam z mega zadowoleniem, planem na dalsze działanie � dziękuję i polecam! :) brwi, henna Panie miały bardzo Ciężkie zadanie wyszło idealnie :)

SHARI Beauty Clinic

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
443 opinie

Pierwsza moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczona przebiegiem i efektem wykonywanych zabiegów (rzęsy i mezoterapia mikroigłowa). Wykonane bez pośpiechu, bez nieprzyjemnych odczuć i w miłej atmosferze. Zabiegi powtórzę w TYM właśnie gabinecie, bo widzę efekt po kilku dniach od ich wykonania. Polecam!!!

PazuMalu

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
5.0
88 opinii

Już myślałam, że nie zdecyduje się na przedłużone rzęsy. Miałam 3 podejścia w różnych salonach. Zawsze efekt ten sam, rzęsy kłuły mnie w oczy. Dopiero po wizycie w PazuMalu jestem zadowolona. Nawet nie czuję, że mam je przedłużone. A wygoda z tym związana jest ekstra.

Beauty M Studio Urody

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1485 opinii

Pierwsza wizyta po długiej przerwie: zabiegi na twarz i włosy oraz strzyżenie- bardzo się stęskniłam. Jak każda poprzednia, wizyta okazała się wielkim sukcesem, dzięki radom i trosce Pani Pauliny i Pani Madzi. Dodatkowo zrelaksowałam się w sympatyczne i ciepłej atmosferze.

Business Nails

al. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 25B, 31-418 Kraków
4.9
69 opinii

Jest jeden z najlepszych salonów w Krakowie. Bardzo miła obsługa, ceny są przestępne, jakość jest super. Robiłam tym salonie regulację i hennę brwi oraz manicure i zawsze zabiegi były wykonywane jakościowe. Sierdeczne polecam!

Salon Uroda od Switu

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków
4.9
459 opinii

Po raz kolejny wychodzę zadowolona zarówno z koloru na głowie i super spędzonego czasu z Kasią :) Teraz mam dodatkowy pretekst żeby przychodzić częściej na zabiegi kosmetyczne do Sabiny :) Bardzo dziękuję kompleksowo zbacie o urodę :)

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków
5.0
129 opinii

Wizyta w salonie to chwile pełne relaksu - Cudowny fotel do masażu :) do tego duży wybór lakierów, dzięki czemu mam fantastyczne paznokcie na urlop i wakacje :) pełen profesjonalizm

B.R.O.W.S brow bar

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
5.0
158 opinii

Bardzo długo szukałam kogoś, kto zadbałby o moje brwi. Pani Ania jest najlepszą stylistyką brwi w Krakowie. To jest bardzo trudne znaleźć kogoś kto ma to w rękach to co Pani Ania. Sama jest też najlepszą wizytówką, mam przepiękne brwi. Niesamowite wyczucie w rękach. Perfekcyjnie dopasowany kształt i kolor.

Alchemia Piękna

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
183 opinie

Pani Kamila to cudowna osoba, a co najważniejsze zna się na tym co robi, jest profesjonalistką z jednoczesnym zamiłowaniem do swojego zawodu. Każdego klienta traktuje indywidualnie ,dzięki czemu można liczyć na szczera radę oraz wykonanie danej usługi w sposób dopasowany do klienta. Bardzo polecam !

Studio 3/3

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
5.0
83 opinie

Kasia jest niekwestionowanym mistrzem w tym co robi. Paznokcie jak zawsze idealne. Henna? Znajome mówiły że dawno nie widziały tak profesjonalnie zrobionej henny.

CliniqMed

Zabłocie 25 lok 3, 30-701 Kraków
5.0
147 opinii

Jestem stałą pacjentką pana Doktora. Świetny kontakt z pacjentem sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Kompetencje i profesjonalizm Doktora, pozwalają bez obaw oddać się w Jego ręce, niezależnie od rodzaju wykonywanego zabiegu. Gorąco polecam. Świetny specjalista! !

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł