Henna rzęs Gdańsk

Laboratorium Urody

Kosmetyczka

Zeusa 82, 80-180 Kowale
5.0
1133 opinie

Z salonu chodzę już 4-ty rok. Od niedawna korzystam z usług Pani Anetki Pani Anetka,to mistrzyni w swoim fachu! Precyzja to Jej drugie imię 😉 Kolejny raz jestem zadowolona z wykonanego przez Panią Anetę zabiegu. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa 😊 Polecam serdecznie! Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty!

Studio Dotyk Joanna Konc

Kosmetyczka

Ul.Rzeczypospolitej1b, 80-396 Gdańsk
5.0
133 opinie

Do Pani Asi chodzę od kilku dobrych lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Kształt brwi świetnie dobrany do twarzy, włoski nie są „wyskubane”, usunięte tyle ile powinno być usuniętych :). Pani Natalia świetnie spisuje się przy manicure, jestem bardzo zadowolona z jakości usług, na pewno będę jeszcze przez długi czas odwiedzać ten salon :)

Studio Paznokcia AS Professional Beauty

Kosmetyczka

Ogarna 97, 80-826 Gdańsk
5.0
187 opinii

Moje najlepiej zrobione paznokcie do tej pory. P. Zuzanna jest perfekcjonistką i świetnie zna się na rzeczy. Dobrze wysłuchała o co mi chodzi, doradziła odpowiednią metodę przedłużenia, wszystko zrobiła bardzo dokładnie i estetycznie. Paznokcie wyglądaja pięknie. Pani była mega miła i uśmiechnięta, miło wspominam wizytę u Was :)

Royal's Hair & Body

Kosmetyczka

aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
5.0
38 opinii

Niepozorne miejsce, a pracują w nim prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Trafiłam na kompetentną fryzjerkę, której oddałam swoje włosy już drugi i nikt jeszcze nie potrafił mi tak znakomicie doradzić. Dodam, że w salonie strzyżone były też moje dzieci, które uwielbiają to miejsce i kojarzą z pięknym białym rumakiem, ozdobą salonu😊