Henna brwi Warszawa Stara Praga

LE DESIR

Kosmetyczka

Jasna 19, 00-058 Warszawa
5.0
313 opinii

W salonie bardzo dbają o włosy i duży nacisk kładą na pielęgnacje; pani Kinga wysłuchała co bym chciała zrobić i zweryfikowała to z moim stanem włosów; mam piękny lekko rozjaśniony kolor i świetnie strzyżenie. Już się umówiłam na następna wizytę :-)

fingerspa

Kosmetyczka

Józefa Sierakowskiego 5, 03-712 Warszawa
5.0
60 opinii

Pani Katia jest profesjonalistką. Nigdy w życiu nie miałam tak precyzyjnie i szybko zrobionego manicure hybrydowego. Paznokcie zostały pięknie wypiłowane i całość wyglądała wspaniale. Jestem po 3 tygodniach i myśle ze mogłabym przechodzić jeszcze tydzień dlatego, że lakier został nałożony precyzyjnie przy skórkach. Jestem zachwycona ❤️

Salony z podobnych kategorii

NEWLOOK's Institute

Kosmetyczka

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1424 opinie

Świetna obsługa. Indywidualne podejście do klient. Profesjonalny zabieg. Bezbolesny. Bałam się strasznie, ale spokój ducha ogarnął mnie już po pierwszych 5 minutach.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Kosmetyczka

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1678 opinii

Bardzo przyjemna wizyta, po której byłam zrelaksowana i odprężona. Co ważniejsze Pani Agnieszka informowała mnie o wszystkim co robi lub będzie robić, objaśniła jakie zabiegi, jaki mogą mieć efekt i jaki będzie ich koszt. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

Klinika MezoSkin

Kosmetyczka

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa
5.0
221 opinii

Zabieg dobrany bardzo dobrze, atmosfera bardzo miła, Pani Zuzanna jest świetnym fachowcem, potrafi doradzić, opowiedzieć wyczerpująco o wykonywanym zabiegu, odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić wskazówek co do dalszej pielęgnacji domowej. Polecam :)

Salony z tej samej miejscowości

Milek Design - TAMKA 29

Fryzjer

Tamka 29, 00-349 Warszawa
4.9
3532 opinie

Strzyżenie na najwyższym poziomie - wspólnie z Panią Kasią szczegółowo ustaliliśmy planowane cięcie, które przebiegło bez problemów. Efekt końcowy bardzo zadowalający. Koszt usługi też mile zaskoczył! Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłem ulubiony salon, do którego na pewno wrócę!