Przejdź do głównej zawartości

Henna brwi Warszawa Praga Południe

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Dominika Błaszczyk - zarezerwuj wizytę

Studio Dominika Błaszczyk

Kosmetyczka

Majdańska, 9, 04-088 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Po zabiegu moja skóra zdecydowanie lepsza, jaśniejsza mniej zmęczona, pani Klaudia dokładnie opisuje co robi, jaki to da efekt, podpowiada który zabieg może dać lepszy efekt jednak decyzję pozostawia klientowi. Delikatna, pomocna i poproszona służy poradą. Efekt zabiegu zgodny z moimi oczekiwaniami.

Est Gabinet Kosmetologii Holistycznej  - zarezerwuj wizytę

Est Gabinet Kosmetologii Holistycznej

Kosmetyczka

Szaserów 109 lok.1, 04-349 Warszawa
5.0

Z chwila otwarcia drzwi otuliła mnie magia tego salonu i cudownych dziewczyn tam pracujących. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie z ogromną dawką uśmiechu i pozytywnych emocji...uczta nie tylko dla skóry ale takze dla ducha. Z wdzięcznością polecam każdemu kto poszukuje profesjonalnego salonu z innowacyjną ofertą w bardzo przystępnych cenach.

Salony z podobnych kategorii

Henna brwi Praga Południe

Henna jest nazwą proszku, dzięki któremu możliwe jest barwienie skóry i włosów. Wiele kobiet zadaje sobie pytania z jakiego rodzaju henny powinny skorzystać. Czy zapisać się na zabiegi z użyciem henny proszkowej na Pradze Południe? Czy wybrać hennę o formule żelowej? Henna proszkowa najczęściej bardzo mocno wnika w strukturę skóry, co sprawia, że silnie barwi włoski. Pigment utrzymuje się najczęściej od 2 do 4 tygodni.

Drugim dość często wybieranym preparatem jest henna żelowa, która charakteryzuje się bardziej gęstą konsystencją niż henna w proszku. Co sprawia, że brwi zostają farbowane wolniej, ponieważ henna dłużej zastyga. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą sprawować większą kontrolę nad farbowaniem włosków i boją się przesadzić z finalnym efektem. Ten rodzaj henny pozwala na nadanie blasku brwią i utrzymuje się ok. 2-3 tygodnie.

Henna pudrowa na Pradze Płd

Zabiegi nakładania henny pudrowej na brwi, stosowane w salonach kosmetycznych, dają natychmiastowe efekty. Cały zabieg rozpoczyna się od dokładnego zmycia makijażu brwi i rzęs, a w miejscu gdzie znajdują się włoski, kosmetolog przeciera skórę tonikiem. Następnie na brwi na ok.15min nakładana jest henna, która po upływie tego czasu zostaje zmyta specjalnie przeznaczonym do tego płynem. Bardzo często wraz z zabiegiem nakładania henny, dodatkowo wykonywana jest regulacja brwi, aby końcowy efekt był jak najlepszy i służył zwiększeniu wyrazistości spojrzenia. Potem obszar wzrostu brwi są dezynfekowane, w celu uniknięcia powstania zakażenia w miejscu wyrwania włosków.

Ile utrzymuje się henna brwi?

Długość czasu w jakim henna utrzymuje się na brwiach, uzależniona jest od kilku czynników, ale zazwyczaj okres ten mieści się w przedziale od 2 do 6 tygodni. W celu przedłużenia czasu utrzymywania się henny, należy przez kilka dni unikać bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne, a dodatkowo przez 12-24 godziny wystrzegać się intensywnego moczenia brwi.

Ponadto w całym okresie posiadania henny na brwiach, zaleca się aby unikać wszystkich kosmetyków, które maja za zadanie złuszczać lub takich, które w swoim składzie posiadają olejki, może to wpłynąć na szybszą utratę pigmentu. Dłuższe efekty będą mogły zaobserwować wszystkie posiadaczki cery suchej i normalnej, w przeciwieństwie do osób które posiadają skórę tłustą i mieszaną.

Przeciwwskazania do stosowania henny

Hennę pudrową brwi i rzęs w Warszawie na Pradze Południe mogą wykonać wszystkie osoby, u których nie występuje:

- alergia

- choroby zakaźne

- jęczmienie

- problemy ze wzrokiem, podczas których niezbędne jest nieustanne korzystanie z soczewek kontaktowych

- uczulenie na hennę

- otarcia, uszkodzenie lub rany w okolicach oczu

- zły stan rzęs

Henna brwi i rzęs - cena

Cena zabiegu z użyciem henny uzależniona jest od kilku czynników. Wpływa na nią m.in. rodzaj użytej henny, czy przy zabiegu stosowane są dodatkowe usługi, takie jak np. regulacja brwi, ilości pracy jaką musi wykonać kosmetyczka.

Henna brwi na Pradze Południe jest jednym z tańszych rozwiązań posiadania doskonałych brwi. Sprawia, że stają się one przyciemnione, a tym samym podkreślają kolor rzęs i tęczówkę oka. Zatem, jeśli szukasz idealnego rozwiązania, które sprawi, że codzienny makijaż stanie się szybszy, a przy tym bardzie profesjonalny, a dodatkowo efekt utrzyma się bardzo długo, warto skorzystać z zabiegu z użyciem henny. Jeśli brakuje Ci czasu, a umówienie wizyty telefonicznie lub bezpośrednio jest niemożliwe, doskonałym pomysłem będzie umówienie jej przez stronę Moment.pl.