Przejdź do głównej zawartości

Henna brwi Warszawa Bielany

Płatności online
Bezpieczny salon
Kulisy Urody - zarezerwuj wizytę

Kulisy Urody

Kosmetyczka

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Ania perfekcyjnie przygotowała moją twarz do zdjęcia maseczki:) Pani Kasia odświeżyła cudownie moje włosy. Jak zawsze usługi wykonane niezwykle profesjonalnie, a ja usatysfakcjonowana i zadbana wchodzę w wiosenną rzeczywistość. Bardzo dziękuję🥰🌼i bardzo polecam 👌🍀

Bezpieczny salon
Skin Institute - zarezerwuj wizytę

Skin Institute

Kosmetyczka

Rudzka 5F/8, 01-689 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

nie ma siódemek i ósemek czy dziesiątek w tej ocenie...ale gdyby skala zadowolenia mogła być tak wyrażona, wybrałabym DZIESIĄTKĘ i na taką ocenę SKIN INSTITUTE ZASŁUGUJE: ZA PROFESJONALIZM USŁUGI, PODEJŚCIE DO KLIENTA i całokształt funkcjonowania gabinetu. Nie pomijam RECEPCJI! bo tam się wszystko zaczyna. DZIĘKUJĘ:-)

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Na Temat Piękna - zarezerwuj wizytę

Na Temat Piękna

Kosmetyczka

Kleczewska 34/2, 01-826 Warszawa
Płatności online

Zgodnie z oczekiwaniami, po masażu byłam bardzo zrelaksowana, a po kobido moja twarz była wyraźnie ujędrniona. Dodatkowo jakość usługi podnosi klimat miejsca i takie szczegóły jak ciepły ręcznik, kocyk, podgrzewane łóżko do masażu. Polecam i wrócę na 100%! Już nie mogę się doczekać kolejnych wizyt :)

Pielęgnacja brwi już od dawna stanowi element naszego życia codziennego. W trosce o ich odpowiedni kształt, gęstość oraz odżywienie powstaje mnóstwo salonów kosmetycznych, w których specjaliści z chęcią doradzą, jaki kształt brwi jest obecnie na topie. Pamiętajmy o tym, że prócz modnego kształtu liczy się również odpowiednia pielęgnacja oraz nasze zdrowie. Dobrym wyborem jest zabieg henny pudrowej. Jeżeli szukamy salonów, które mogą zapewnić nam doskonałą jakość obsługi, jesteśmy w dobrym miejscu. Henna pudrowa w Warszawie na Bielanach jest zabiegiem bardzo popularnym. Skorzystajmy z okazji i cieszmy się efektami zabiegu. 

Czym jest henna pudrowa? 

Henna pudrowa, podobnie jak henna proszkowa, jest specyfikiem w formie sproszkowanej. Aplikuje się ją w czterech warstwach, dlatego stanowi doskonałą alternatywę dla makijażu permanentnego. Jeżeli oczekujemy tego, by nasz makijaż był trwały i efektowny, henna brwi stanowiła będzie jego najlepsze dopełnienie. Zabieg henny proszkowej nie tylko wpływa pozytywnie na kształt naszych brwi, ale również pielęgnuje je i zapewnia im odpowiednią gęstość. Henna pudrowa posiada bardzo dużą gamę kolorystyczną, dzięki czemu nie musimy obawiać się efektu sztuczności, a nasze brwi będą prezentowały się pięknie i naturalnie.

Jak wygląda zabieg nakładania henny pudrowej?

Henna pudrowa na Bielanach to kompleksowa usługa, która w swojej ofercie zawiera nie tylko nałożenie preparatu, ale również wszystkie niezbędne elementy do niego przygotowujące. Pierwszym krokiem jest ustalenie kształtu brwi na twarzy - w taki sposób, by podkreślały nasze spojrzenie. Następnym etapem jest precyzyjne zaprojektowanie linii brwi i nakreślenie jej. Czas trwania zabiegu zależy przede wszystkim od kształtu i wielkości brwi - jest to kwestia precyzyjnego i profesjonalnego prowadzenia zabiegu. Przedostatnim elementem zabiegu jest nałożenie preparatu - henna pudrowa barwi zarówno brwi, jak i skórę, dlatego nie musimy obawiać się, że rezultat będzie odbiegał od naszych wyobrażeń. Ostatnim krokiem jest końcowa regulacja brwi, pozbycie się włosków, które odstają od konturu naszych wymarzonych brwi oraz nałożenie kosmetyku pielęgnacyjnego. Henna pudrowa posiada trwałość nawet do sześciu tygodni, nie musimy obawiać się więc, że efekty zabiegu są krótkotrwałe.

Salony oferujące zabieg henny pudrowej

Henna brwi na Bielanach jest zabiegiem bardzo popularnym - nie musimy martwić się o to, że salony kosmetyczne oferujące hennę brwi są zbyt oddalone od naszego miejsca zamieszkania. Bardzo wiele z nich oferuje usługę rezerwacji wizyty online - dzięki temu możemy łatwo dostosować termin do naszych codziennych zobowiązań. Często salony kosmetyczne na Bielanach proponują swoim klientom możliwość skorzystania z pakietów. Możemy więc skorzystać z dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, poprawić kondycję naszych brwi przed zabiegiem lub skonsultować się ze specjalistą w przypadku wątpliwości.

Komu odradzana jest henna pudrowa?

Głównym przeciwskazaniem jest przede wszystkim stan zdrowia naszych oczu. W przypadku chorób takich jak zapalenie spojówek lub powiek zabieg jest odradzany - przede wszystkim dla naszego bezpieczeństwa! Jeżeli korzystaliśmy niedawno z solarium lub nasza skóra jest poparzona również - dla własnego komfortu - odczekajmy chwilę przed skorzystaniem z zabiegu. Sytuacje, w których posiadamy niezagojone rany lub niedawno wykonane tatuaże (skóra jest wówczas wciąż zbyt wrażliwa),  przeszliśmy niedawno operację lub zmagamy się z chorobami skóry też wymagają od nas, byśmy na jakiś czas odłożyli planowaną wizytę. Musimy pamiętać również o alergenach - w celu zasięgnięcia informacji skonsultujmy się ze specjalistą, który z pewnością doradzi nam, w jaki sposób zabieg może odbyć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.