Henna brwi Kraków

1477 wyników

SHARI Beauty Clinic

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
427 opinii

Pierwsza moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczona przebiegiem i efektem wykonywanych zabiegów (rzęsy i mezoterapia mikroigłowa). Wykonane bez pośpiechu, bez nieprzyjemnych odczuć i w miłej atmosferze. Zabiegi powtórzę w TYM właśnie gabinecie, bo widzę efekt po kilku dniach od ich wykonania. Polecam!!!

Beauty M Studio Urody

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1466 opinii

Zabieg ukoił i nawilżył moją skore na twarzy, wygładził zmarszki na szyi i dekolcie, henna super ! Profesjonalizm Pani Madzi jest niesamowity, jestem stała klientka i Pani Madzia doskonale dobiera zabiegi do mojej skory !

PazuMalu

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
5.0
68 opinii

Już myślałam, że nie zdecyduje się na przedłużone rzęsy. Miałam 3 podejścia w różnych salonach. Zawsze efekt ten sam, rzęsy kłuły mnie w oczy. Dopiero po wizycie w PazuMalu jestem zadowolona. Nawet nie czuję, że mam je przedłużone. A wygoda z tym związana jest ekstra.

Laker

Wiślna 3/12, 31-007 Kraków
5.0
167 opinii

Dzięki za schludny i delikatny manicure. Wszystko zostało zrobione profesjonalnie. Cieszyłem się również, że mistrz mówi po rosyjsku, ponieważ wciąż mam problemy z językiem polskim. Pozdrawiam.

Natura DERM

Malwowa 15, 30-611 Kraków
5.0
144 opinie

Cudownie było się odprężyć a przy tym efekt zabiegu był wspaniały. Pani Klaudia doradziła zabieg który w pełni spełnił moje oczekiwania, a nawet je przewyższyl. Do tego tak delikatna regulacja, że aż zasnelam (co mi się nie zdarza) w trakcie jej trwania. Z czystym sercem polecam!

B.R.O.W.S brow bar

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
5.0
147 opinii

Bardzo długo szukałam kogoś, kto zadbałby o moje brwi. Pani Ania jest najlepszą stylistyką brwi w Krakowie. To jest bardzo trudne znaleźć kogoś kto ma to w rękach to co Pani Ania. Sama jest też najlepszą wizytówką, mam przepiękne brwi. Niesamowite wyczucie w rękach. Perfekcyjnie dopasowany kształt i kolor.

Alchemia Piękna

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
171 opinii

Pani Kamila to cudowna osoba, a co najważniejsze zna się na tym co robi, jest profesjonalistką z jednoczesnym zamiłowaniem do swojego zawodu. Każdego klienta traktuje indywidualnie ,dzięki czemu można liczyć na szczera radę oraz wykonanie danej usługi w sposób dopasowany do klienta. Bardzo polecam !

Salon Urody Mona

Borsucza 12, 30-408 Kraków
5.0
134 opinie

Mam przyjemność być pacjentką p.Ani / pedicurzystka/z której usługi jestem bardzo zadowolona. Świadczy to o tym że nie zmieniam salonu tylko od dłuższego czasu jestem stałą klientką. Nie korzystam z innych usług ponieważ w rodzinie mam fryzjerkę a ponadto sama się czeszę .

ArtDream

ul. Fr. Nullo 42, 31-543 Kraków
5.0
140 opinii

Salon godny polecenia!Zawsze wychodzę zadowolona.Pełen profesjonalizm.Bardzo dziękuję Pani Asi za super kolor i loki :) Pani Paulinie za henne brwi oraz regulację: )

Studio 3/3

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
5.0
71 opinii

Kasia jest niekwestionowanym mistrzem w tym co robi. Paznokcie jak zawsze idealne. Henna? Znajome mówiły że dawno nie widziały tak profesjonalnie zrobionej henny.

MTTEstetica

Montwiła Mireckiego 10/4, 30-426 Kraków
5.0
101 opinii

Pani Joanna była bardzo profesjonalna, ale jednocześnie sympatyczna. Podczas całej wizyty upewniała się o moim dobrym samopoczuciu i odpowiadała na wszystkie moje pytania wyczerpująco i zrozumiale. Jestem też zadowolona z efektu zabiegu.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł