Henna brwi z regulacją Warszawa Wilanów

MEDICA SPA

Kosmetyczka

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1591 opinii

A jaki tu może być komentarz? Było cudnie jak zawsze! To moje ukochane SPA, które zawsze stawia mnie na nogi i gdzie łapię oddech od codziennego pędu i stresu. POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

Esti Life

Kosmetyczka

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
197 opinii

Cieszę się, że znalazłam miejsce, gdzie pozytywną atmosferę czuje się od samego wejścia i gdzie Panie kosmetolożki tworzą bardzo zgrany team. Dzięki temu, każdy z zaplanowanych zabiegów może zostać wykonany przez każdą z Pań, a jakość wykonania i sposób traktowania klienta jest na najwyższym poziomie.

Madiosa nails&beauty

Kosmetyczka

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa
4.9
178 opinii

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

Revival Clinic

Kosmetyczka

Adama Branickiego 10 lok 118, 02-972 Warszawa
4.8
26 opinii

Revival Clinic zaprasza Was do Wilanowa na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii na najwyższym światowym poziomie. Specjalizacją naszej kliniki są innowacyjne metody leczenia różnych problemów natury estetycznej, które, powodując dyskomfort psychiczny, ograni