Henna brwi z regulacją Warszawa

3478 wyników

Kuchnia Fryzjera ECO SALON

Bracka 18, 00-028 Warszawa
4.9
2403 opinie

Marcin uratował moją fryzurę, którą inny "renomowany" fryzjer był łaskaw zepsuć. Marcin się tym nie chwali na stronie, ale szkolił się przez rok we Wloszech i w Niemczech i to widać! Włoski artyzm i niemiecka precyzja. Już nigdy nie wybiorę się do innego fryzjera w Warszawie!

Salon IVANNA

Ratuszowa 11 lok. 38, 03-450 Warszawa
4.9
893 opinie

Jak zwykle pełen profesjonalizm przy wyborze koloru i fryzury. Miła atmosfera i pełen relaks. Polecam jestem klienka od 2 lat i nie odejdę nigdzie indziej na chyba że powiedzia dziękujemy Pani już tu nie obslugujemy😘

Strefa Piękna

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
5.0
284 opinie

Dziewczyny są najlepsze i cudowne pod każdym względem. Czy to Sylwia, czy Ania-manicure-klasa sama w sobie, a regulacja brwi u Sylwii to ogromna dawka relaksu i odprężenia. Czas spędzony u dziewczyn, to zawsze ogromna przyjemność.

MEDICA SPA

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1178 opinii

MedicaSPA - nowoczesne dwupoziomowe Day SPA w centrum warszawskiego Ursynowa. W ofercie kompleksowe usługi kosmetyczne, pielęgnacja dłoni i stóp, podologia, nowoczesna kosmetologia, rehabilitacja, masaże, zabiegi na ciało, medycyna estetyczna, akupunktura i indywidualne zajęcia fitness. Ze

Skin Institute

Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa
5.0
226 opinii

Jak zawsze super! Miła atmosfera, pozytywna energia. Moje rzęsy zawsze sa piękne i czuje sie z nimi jak prawdziwa gwiazda, profesjonalnie zrobione i długo trzymają. Natalia zawsze dobiera dla mnie rzęsy, ktore dokleja mając na uwadze, aktualna kondycję moich prawdziwych rzęs. Polecam!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł