Henna brwi z regulacją Rzeszów

408 wyników

Eva Cosmetics & Lashes

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Plac Wolności 12, 35-073 Rzeszów
5.0
208 opinii

Pani Agatka jak zwykle staje na wysokości zadania! To była moja trzecia wizyta na przedłużaniu rzęs 1:1 i na pewno nie ostatnia. Pani Agatka jest bardzo kompetentna, dokładna, potrafi fachowo doradzić i wyjaśnić w razie wątpliwości. Dodatkowo jest po prostu super uprzejma i uśmiechnięta. POLECAM!

B.Like

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Jabłonskiego 7/3G, 35-068 Rzeszów
5.0
80 opinii

Jak zwykle wizyta spełniła moje najśmielsze oczekiwania. 100 % zadowolenia, dbałość o kazdy szczegół, bardzo szybko wykonane usługi z racji tego że kilka naraz. W tym salonie czas usługi idzie w parę z jakością. ❤

Kosmetolodzy Rzeszów Beauty & Hair Clinic

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Podwisłocze 2b/6, 35-309 Rzeszów
5.0
108 opinii

Jak zwykle przepięknie zrobione rzęsy, Pani Klaudia jest mistrzem nad mistrze:) Przyjemna atmosfera, bezboleśnie, gorąco polecam. Nigdy mi się rzęsy nie trzymały tak długo, a tu 3 tygodnie i jak nowe.

Salon kosmetyczny Masha

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Targowa 3/103 , 35-064 Rzeszów
5.0
95 opinii

Korzystałam z usług Przedłużania rzęs i włosów. Rzęski jak zawsze u Mashy rewelacja :) Przedłużanie włosów w tym salonie u Mashy robiłam pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona. BARDZO wysoki poziom. Włosy są super jakości. Kapsułki są bardzo cienkie i niewidoczne. Na pewno wrócę tutaj. Pozdrawiam :)

Salony z podobnych kategorii