Henna brwi z regulacją Rumia

Salony z podobnych kategorii

Blossom Dominika Stenzel Salon Urody

Blossom Dominika Stenzel Salon Urody

Kosmetyczka

Jana Brzechwy 1E/lok.2, 84-240 Reda
5.0
71 opinii

Dominika jest mega profesjonalna osoba, zawsze na czas i zawsze dopasuje rzęsy do okazji- wie najlepiej czego oczekuję i zawsze jestem zadowolona :) moje naturalne rzęsy są w super stanie, nie boję się że po ściągnięciu sztucznych zostanę łysa :) zadłużone 5 gwiazdek!!!

Euforia

Euforia

Kosmetyczka

Obwodowa 24, 84-240 Reda
4.9
99 opinii

Jestem (po raz kolejny) bardzo zadowolona z usługi, ktora przebiegła w sympatycznej atmosferze. Pani Marta wykonała podczas mycia głowy bardzo przyjemny masaż, udzieliła cennych rad co do pielęgnacji włosów i oczywiście rewelacyjnie zaplotła warkocze dobierane. Fryzura była bardzo trwała i estetyczna. Gorąco polecam!

Studio Wiola

Studio Wiola

Kosmetyczka

Dębogórska 38, 84-230 Rumia
4.9
89 opinii

Nie czuje się najlepiej w kolorze na który się zdecydowałam, ale absolutnie nie ma w tym winy fryzjerki. Zrobiła kolor taki jak ustaliłyśmy. Chciałam spróbować czegoś innego i mam😉a że nie czuje się w nim najlepiej wiec pewnie wrócę na kolejną zmianę 🙂. Pozdrawiam. Ps. Cięcie super.

Gabinet Estetyki & Spa Beauty Age

Gabinet Estetyki & Spa Beauty Age

Kosmetyczka

Osadnicza 3, 84-240 Reda
5.0
31 opinii

Wizyta super! Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze kolejną usługę. Pani Agnieszka bardzo sympatyczna i profesjonalna, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce ;)

Salony z tej samej miejscowości

Ciocia Ciach Ciach

Ciocia Ciach Ciach

Fryzjer

Morska, 84-240 Reda
5.0
291 opinii

Salon fryzjerski dla dzieci Reda, Morska 4b/44 (Pacific) Warto zabrać ze sobą koszulkę na zmianę ;) Zachęcamy do dodawania dodatkowych informacji tj. wiek, zainteresowania dziecka.

Isabel centrum zdrowych stóp

Isabel centrum zdrowych stóp

Inne

Floriana Ceynowy 3, 84-230 Rumia
5.0
290 opinii

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze i fachowym wykonaniu zabiegu. Wnuczka mimo początkowego stresu wyszła z uśmiechem , ja szczęśliwa ze już mnie nie czeka ponowny ból wzrastającego paznokcia😁 . Dziękuje ,5 w pełni zasłużona 😁

Salony bez rezerwacji online