Henna brwi z regulacją Kraków

1571 wyników

BEAUTY SPACE

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Szlak 26, 31-044 Kraków
4.9
100 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie i z pracy stylistki Pani Ivanny. Manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczna osoba. Wrócę tam nie raz. Stylizacja i regulacja brwi, również oceniam na maxa. Bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonane. Polecam serdecznie.

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1434 opinie

Dobrze oddać się w ręce profesjonalnej pani Ani. Dobrze mieć zaufanie. Dobrze wiedzieć że Zespół MK ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Dobrze rozsmakować się w herbatce przygotowanej przez panią Dorotę. Korzystam z usług MK już kilka lat i mam nadzieję korzystać nadal. Polecam w 100%.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5735 opinii

Sama usługa super extra. Bardzo jestem zadowolona i znowu do Pani Ani wrócę:) Jedyna uwaga, to że weszłam nie o 14:00, jak się umówiłam, tylko o 14:15 i troszkę na styk dotarłam do pracy póżniej:) ale rozumiem, że nie da się tak co do minuty wycelować rozpoczynania i kończenia zabiegów, więc przyjęłam ze zrozumieniem:)

B.R.O.W.S brow bar

Stylizacja brwi i rzęs, henna

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
4.9
310 opinii

Bardzo długo szukałam kogoś, kto zadbałby o moje brwi. Pani Ania jest najlepszą stylistyką brwi w Krakowie. To jest bardzo trudne znaleźć kogoś kto ma to w rękach to co Pani Ania. Sama jest też najlepszą wizytówką, mam przepiękne brwi. Niesamowite wyczucie w rękach. Perfekcyjnie dopasowany kształt i kolor.