Henna brwi z regulacją Kraków

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Kosmetyczka

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Po pierwsze, zabieg wykonany profesjonalnie, przyjemnie, sprawnie, a efekt naprawdę zniewalający :) Rzęsy przepięknie podkręcone, niesamowicie podkreślające oko. Cudo! I tak jest po każdej wizycie. Po drugie, sama pani Ani i jej ciepłe, charyzmatyczne podejście do klienta sprawia, że każda klientka czuje się tu wyjątkowa. Aż chce się wracać.

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Kosmetyczka

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pani Agnieszki. Była to moja pierwsza depilacja pastą cukrową. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem profesjonalnsoci, delikatności oraz sprawności z jaką usługa została wykonana. Na 100 % wrócę do Pani Agnieszki na ponowny zabieg!

Mommys Home

Mommys Home

Kosmetyczka

Dworska 10/1, 30-314 Kraków

Karina jest pierwszą stylistką brwi, której udało się stworzyć podkreślone, ale nieprzerysowane brwi. Kształt i kolor idealnie dobrane do rysów twarzy. Gabinet urządzony ze smakiem. Ogromnym plusem jest dbałość o sterylność narzędzi. Będę chętnie wracać :)

HEY GIRLS

HEY GIRLS

Kosmetyczka

Piwna 24, 30-527 Kraków

Jestem mega zadowolona ! Po 2 tygodniach od wizyty paznokcie tak samo piękne jak zaraz po wyjściu z salonu. Wykonała je pani Kataryna i z pewnością do niej wrócę , Stylizacja brwi tez na najwyższym poziomie , pani Daria słucha klientek i dba o to by wyszły zadowolone , Bardzo polecam

Beauty Bar Lounge

Beauty Bar Lounge

Kosmetyczka

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków

Dzisiejszy zabieg wykonany przez Panią Dorotę to wielka przyjemność. Relaks i fantastyczna atmosfera . W końcu udało mi się znaleźć kosmetologia z pasją,wykształceniem,doświadczeń i wielkim zaangażowaniem w swojej pracy. Dziękuję.

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Kosmetyczka

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Najlepsze studio urody jakie znam ! Świetna atmosfera , bardzo dobra lokalizacja , piękny wystrój wszystko na wysokim poziomie. Magda to osoba o ogromnym doświadczeniu i wiedzy widać że jest to jej pasja Idealnie dobrany kształt brwi zarówno jak i henna dziękuję bardzo i polecam !

B.R.O.W.S brow bar

B.R.O.W.S brow bar

Kosmetyczka

Rakowicka 11, 31-511 Kraków

Pani Asia z niesamowitą precyzją wykonała zabieg, którego efekty są cudowne! Tak samo było przy regulacji brwi - idealny kształt, zero zaczerwienienia czy opuchlizny. Polecam z całego serca, zwłaszcza osobom z grubymi, trudnymi do ujarzmienia brwiami!