Kosmetyczka Rzeszów

GOOD MOOD

GOOD MOOD

Kosmetyczka

ul.Krakowska 20, 35-111 Rzeszów
Bezpieczny salon

Już brak mi słów, aby docenić trud pani Zyty w doprowadzenie moich brwi do należytego kształtu i koloru. Jak zawsze jestem zadowolona, a usługa, jest tak wykonana estetycznie i naturalnie, że bezpośrednio po wyjściu z salonu, mogę pokazać się w publicznych miejscach. Dodatkowo wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zdecydowanie polecam.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Beauty & Academy Karolina Szczepek

Beauty & Academy Karolina Szczepek

Kosmetyczka

Powstańców Listopadowych 3, 35-606 Rzeszów
Bezpieczny salon

To już moja kolejna wizyta w salonie Beauty Academy i na pewno jeszcze nie raz wrócę. Pełny profesjonalizm, komfort nawet mimo panujących reżimów sanitarnych, przemiła obsługa i oczywiście świetny efekt usługi! Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, dziękuję Pani Karolino!

Sprzedaż produktów
Medycyna Estetyczna lek. Sabina Piotrowska-Jodko

Medycyna Estetyczna lek. Sabina Piotrowska-Jodko

Kosmetyczka

Dominikańska 1a, 35-077 Rzeszów
5.0
Bezpieczny salon

Jestem oczarowana Panią Doktor! Rzeczowa konkretna rozmowa propozycje na miarę potrzeb i oczekiwań klienta,bez nacisku na "modne zabiegi" Pani doktor proponując dokładnie wie jak poprowadzić rozmowę z klientką aby wiedzieć co będzie dla niej najlepsze! Brawo i życzę sukcesów! Ja zostałam klientem i bardzo się cieszę.

Awangarda

Awangarda

Kosmetyczka

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
Bezpieczny salon

Wszystko jak zawsze świetnie:) Jedyne co wzbudziło moją niepewność to brak maseczki u Pani Kosmetyczki. Ze względu na dość bliską odległość do twarzy, która jest normalna w czasie zabiegu i obecną sytuację wirusową, zwróciło to moją uwagę jednak ufam że nie będzie żadnych konsekwencji:)

Sprzedaż bonów
Essence of beauty

Essence of beauty

Kosmetyczka

Jagiellońska 32/2a, 35-025 Rzeszów
Bezpieczny salon

Jak zawsze profesjonalnie. To moja kolejna wizyta w tym salonie i nie ostatnia. Pani wykonująca usługę bardzo rzetelnie przykłada się do swojej pracy oraz potrafi świetnie doradzić. W tym salonie czuć, że dbają o klienta. Cały zabieg przebiegł oczywiście w miłej atmosferze.

Kosmetyczka Rzeszów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Dobra kosmetyczka w Rzeszowie blisko Ciebie

Nie każda osoba ma to szczęście, aby w miarę potrzeb, znaleźć od razu dobry salon kosmetyczny z Rzeszowa. Jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż naprawdę dobrych specjalistek w mieście jest jak na lekarstwo. Słuchając innych ludzi, można odnieść wrażenie, że jest wiele salonów, które mają różne podejście do swoich klientek, czyli że ich profesjonalizm jest nie zawsze identyczny. Trzeba w takim razie podjąć inne kroki.

Nasza baza zawiera tylko najlepsze salony kosmetyczne w Twoim mieście. Aby znaleźć idealny dla siebie, jedyne co musisz zrobić, to możliwie dokładnie sprecyzować, w jakiej części miasta chcesz znaleźć salon i opisać, o jaką z usług kosmetycznych zabiegasz. Nasza baza udostępni Ci listę specjalistek w wybranej przez Ciebie części miasta, u których masz możliwość łatwego i szybkiego umówienia się na interesujący Cię zabieg. Oprócz tego sama wybierzesz czy będzie to tania kosmetyczka w Rzeszowie, czy droższa, gdyż masz wgląd w pełen cennik usług.

Czym cechuje się idealny salon kosmetyczny z Rzeszowa?

Musisz wiedzieć, że idealnym salonem dla Ciebie jest bez wątpienia taki, na którego usługi możesz liczyć zawsze. Salon kosmetyczny, o którym mowa musi zatrudniać równie dobre kosmetyczki będące gotowe pomóc i posłużyć radą w każdej sytuacji. Salon kosmetyczny jest tym lepszy, im dysponuje większą liczbą usług, które może zaoferować. Poza tym, w salonie kosmetycznym ważne jest, aby nie było nerwowej atmosfery, która nie pozwoli na właściwy przebieg zabiegów upiększających. Tak więc szukaj salonu kosmetycznego do skutku, a z naszą bazą rezultaty będą błyskawiczne.

Najbardziej popularne usługi kosmetyczne

Zazwyczaj w codziennej pielęgnacji kobiety nie mają wygórowanych wymagań, a do szczęścia w zupełności wystarcza im:

  • nałożenie makijażu i wykonanie manicure,

  • odżywienie skóry twarzy i oczyszczenie jej przez zastosowanie różnych zabiegów,

  • spłycenie powstałych zmarszczek,

  • depilowanie rąk i nóg, a także depilacja twarzy,

  • usługi ujędrniania i odmładzania ciała.

Wymienione usługi, jakich na co dzień potrzebują kobiety, są usługami podstawowymi, ale niemal każdy salon, a w szczególności najlepsza kosmetyczka w Rzeszowie, mają umiejętności i możliwości, aby je wykonać.

Jakie zabiegi kosmetyczne oferują najlepsze salony?

Po dobrym salonie kosmetycznym można naprawdę wiele się spodziewać. Z pewnością doświadczysz tam takich zabiegów jak:

  • całkiem nowe i rozbudowane style wykonywania makijażu,

  • oczyszczanie skóry kwasami i nowoczesnymi urządzeniami,

  • masaże ujędrniające i rozluźniające,

  • nowoczesne techniki manicure i pedicure.

Wiesz już, czego możesz oczekiwać po najlepszych salonach kosmetycznych i równie dobrych i rzetelnych kosmetyczkach, więc zwróć uwagę na ranking kosmetyczek w Rzeszowie, aby znaleźć właściwą profesjonalistkę, o której krążą tylko pozytywne opinie. Pamiętaj także, aby najlepsza kosmetyczka w Rzeszowie była osobą, której cennik usług jest akceptowalny dla klientek o różnej zawartości portfela.