Przejdź do głównej zawartości

Kosmetyczka Ruda Śląska

STUDIO OBSESSION ANNA MOJ-KOWALSKA  - zarezerwuj wizytę

STUDIO OBSESSION ANNA MOJ-KOWALSKA

Kosmetyczka

Katowicka 3, 41-710 Ruda Śląska

STUDIO OBSESSION to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku wciąż umacniając swoją pozycję. Zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni we współpracy w eventach wizerunkowych w mieście Ruda Śląska. Wyróżniono nas też na łamach czasopism branżowych – ‘Nail-Pro’ i ‘Les Nouvelles Esthetiques’.

Yasumi Chorzów - zarezerwuj wizytę

Yasumi Chorzów

Kosmetyczka

Stefana Batorego 35, 41-506 Chorzów
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona. Cały zabieg bardzo przyjemny, Pani Paulina odpowiadała na wszelkie moje pytania. Doradzała jak powinnam pielęgnować twarz. Na pewno jeszcze skorzystam z oferowanych przez Państwa usług.

Fryzjerstwo Janic  - zarezerwuj wizytę

Fryzjerstwo Janic

Kosmetyczka

Plac Mickiewicza 5, 41-500 Chorzów
5.0
Bezpieczny salon

Początki firmy sięgają 1994r, przez te wszystkie lata dążymy do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest ciągły rozwój firmy i zadowolenie klientów. Kadra pracownicza składa się z Dariusza (właściciel firmy) Klaudii , Marleny i Patrycji. Zależy nam na najwyższej jakości wykonywania usług dl

Duo Beauty Anna Gawełczyk - zarezerwuj wizytę

Duo Beauty Anna Gawełczyk

Kosmetyczka

Wolności 20, 41-700 Ruda Śląska
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Duo Beauty to salon kosmetyczny, w którym zadbasz o swoją urodę z najwyższą starannością. Oferuję nie tylko podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak makijaż, henna brwi, depilacja, manicure czy pedicure. W mojej ofercie znajdą Państwo również makijaż permanentny, zabiegi parafinowe, czy st

Szukasz kosmetyczki w Rudzie Śląskiej?

Nadszedl ten moment, w którym znowu chcesz o siebie zadbać? Marzysz o tym, aby zrobić coś dla siebie i swojego ciała? Szukasz dobrej kosmetyczki z Rudy Śląskiej i chciałabyś porównać oferty różych salonów? To właśnie na naszej stronie odnajdziesz bogaty zestaw informacji odnośnie salonów kosmetycznych otwartych w takich dzielnicach Rudy Śląskiej, jak: Wirek, Bukowina, Bielszowice, Godula, Nowy Bytom, Kochłowice, Halemba, Orzegów, Chebsie czy Ruda. Zachęcamy Cię do zapoznania się z tymi ofertami, cenami zabiegów, a następnie do rezerwacji terminu wizyty u najlepszej kosmetyczki, której oferta przypadnie Ci do gustu!

Jakie usługi świadczone są w salonach kosmetycznych?

Wszyscy dobrze wiemy, że gabinety kosmetyczne z Rudy Śląskiej świadczą usługi o bardzo szerokim zakresie. Zasadniczo podzielić można je na kilka podstawowych grup, takie jak: stylizacja brwi i rzęs, zabiegi na twarz, zabiegi na ciało, piercing czy zabiegi dla kobiet w ciąży. To jednak tylko przedsmak tego, co na prawdę oferują lokalne kosmetyczki. Jeśli chcesz poznać ich pełną ofertę, to dokładnie zapoznaj się z ich wizytówkami znajdującymi się w serwisie Moment.pl. Zapewniamy, że poznasz tam wszystkie interesujące Cię szczegóły, razem z cenami i opiniami odnośnie kolejnych zabiegów!

Umów się do salonu kosmetycznego w Rudzie Śląskiej

Teraz, kiedy wiesz już, jakie salony kosmetyczne z Rudy Śląskiej są otwarte blisko Ciebie i jakie oferują zabiegi, z pewnością chciałabyś móc szybko i sprawnie zarezerwować termin wizyty w jednym z nich. Chcemy polecić Ci założenie konta w serwisie Moment.pl, dzięki któremu w szybki i sprawny sposób będziesz mogła rezerwować wizyty wprost z naszej strony internetowej. Dodatkowo zyskasz też możliwość pobrania aplikacji mobilnej Moment.pl, która pozwoli Ci na jeszcze sprawniejsze zarządzanie nadchodzącymi wizytami w salonie kosmetycznym!