Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Wrocław

669 wyników

Sylia Beauty Salon

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
385 opinii

Jestem bardzo zadowolona z liftingu rzęs. Zabieg przeprowadzony z dokładnością i ... cierpliwością p. Sylwii wobec moich nieposłusznych i drgających powiek. Henna brwi z regulacją -> również wykonana z precyzją wg. moich oczekiwań. Co więcej, to wszystko w miłej atmosferze i przy filiżance pysznej kawy! ;)

ROYAL LASER

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław
5.0
273 opinie

Pani Agnieszka jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, wszystko spokojnie tłumaczy i ma bardzo dużą wiedzę, dzięki temu potrafi dobrze zdiagnozować problem i dobrać odpowiednią kurację.Wizyta przebiega sprawnie w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam ☺️💕

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna

Legnicka 55/u5, 54-203 Wrocław
5.0
81 opinii

Byłam drugi raz w studio. Jestem zadowolona z przebiegu zabiegu oraz z podejścia do mnie jako klienta. Pełen profesjonalizm. Contour pracuje na bardzo dobrych kosmetykach. Pani Iwona wszystko tłumaczy i jest przesympatyczną osobą godną polecenia. Jestem umówiona na kolejną wizytę za miesiąc.

Studio Browko

Świeradowska 9/2, 50-559 Wrocław
4.9
188 opinii

Jestem z Browko już od 3lat i ZAWSZE wychodzę zadowolona. Wszystkie zabiegi oraz stylizacje rzęs i paznokci ,wykonywane są profesjonalnie i na najlepszych produktach. Miły, świeży TEAM Browko z Szefową Anią na czele, sprawia, że mogę czuć się dopieszczona, zrelaksowana i piękna... Dziękuję!

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

ul.Śrutowa 14 LU 2, 50-256 Wrocław
5.0
40 opinii

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wyszłam bardzo zadowolona, nie sądziłam, ze taki będzie efekt, po prostu Pani Sylwia robi cuda z rzęsami, na pewno tam wrócę, pozdrawiam serdecznie.

Cristelle Beauty Room

Kościuszki 117/4U, 50-442 Wrocław
4.9
72 opinie

Co do profesjonalizmu Pani Krystyny nigdy nie miałam najmniejszych zastrzeżeń, Proszę tylko o zaprzestania robienia zdjęć bo wielokrotnie o to prosiłam. Wierzę, że moja prośba nie jest zbyt wygórowana i zostanie uwzględniana na przyszłość. Bez zbędnych nieporozumień. :-).

Salon Urody ESTE

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław
4.9
34 opinie

Kim jesteśmy? Pięknie urządzone, nowoczesne Este Salon Urody Wrocław powstało z wyjątkowej pasji do odkrywania piękna. Tutaj już od progu poczujesz zapach aromatycznych świec, usłyszysz relaksacyjną muzykę, a my poczęstujemy Cię pyszną herbatą lub kawą! Pracują u nas najlepsi specjaliśc

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł