Przedłużanie rzęs Warszawa

3599 wyników

Her Eyes Studio

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
259 opinii

Na stylizacji brwi już bywałam i zawsze jestem zadowolona, natomiast na przedłużaniu rzęs byłam pierwszy raz i jestem zachwycona! Nie byłam do końca przekonana, czy to dla mnie, ale chciałam spróbować i nie żałuję. Efekt jest piękny, naprawdę naturalny. Na pewno będę wracać!

Ce-Ce Beauty Clinic

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14435 opinii

Witam, - jestem bardzo zadowolone z wizyty u p. Ani Kiełkiewicz - doskonale dobrała długość i kształt rzęs, bardzo sprawnie przeprowadziła całą usługę, a efekt bardzo mi się podoba. Będę wracać. - Anna Krychta - do Pani Ani wracam na stylizację włosów z wielką przyjemnością. Spektakularny efekt i długotrwały.

ULALA DAY SPA

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
3937 opinii

Pierwszy raz zakładałam rzęsy. Pani Asia (chyba) wysłuchała jaki efekt chciałabym uzyskać i dobrala metodę 1:1. Rzęsy wyglądają pięknie, bardzo naturalne i nawet mój mąż stwierdził, że ładnie wyglądam, choć nie bardzo potrafił określić co się zmieniło. Naturalnie!😃 Polecam z całego serca

MEDICA SPA

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1343 opinie

Jak zwykle pełen profesjonalizm podczas zabiegów. Super porada kosmetyczna i znowu mam nowy świetny krem do twarzy. Boski jest również krem do rąk - pięknie pachnie i nawilża. Polecam oprócz usług dodatkowe zakupy :-)

LE DESIR

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Jasna 19, 00-058 Warszawa
5.0
205 opinii

Cięcie dokładnie takie, po jakie przyszłam. Przemiła fryzjerka, pytająca szczegółowo o oczekiwania klienta, a przy okazji bardzo uważna - zwróciła uwagę na problem skóry głowy, o którym nie wiedziałam, i nie bała się mnie o nim poinformować. Zdecydowanie wrócę.

Klinika MezoSkin

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa
5.0
140 opinii

Polecam! Usługi niezmiennie od paru lat na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Właścicielka dba o to aby do zabiegow byly uzywane preparaty najwyższej jakości i zawsze jak przychodze (a przychodze co miesiac) jest coś nowego :) Gorąco polecam!

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
67 opinii

To był przyjemny czas. Niezmiennie otrzymałam najwyższy poziom obsługi. Zarówno Pani Magda, jak i Pani Marina sprawiają, że mam chęć odwiedzać Mawawo, korzystać z kolejnych zabiegów, po których ewidentnie czuję się niesamowicie zaopiekowana i dopieszczona. Bardzo dziękuję i jeszcze bardziej polecam ☺️

Skin Institute

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa
5.0
256 opinii

Wizyta poprzedzona pyszną kawą...Rzęsy świątecznie piękne, jakby było ich więcej! Polecam parafinę na dłonie, które stały się delikatne, nawilżone a w okresie zimowym one tak bardzo się wysuszają. Został mi też polecony krem do dłoni, który bardzo się sprawdzil. Można polegać na Pani Natalii.

Salon Urody BiS

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Nieszawska 4C, 03-382 Warszawa
5.0
142 opinie

Takich ładnych paznokci nie miałam chyba nigdy w życiu :) SUPER! Już umówilam się na kolejną wizytę i z pewnością nie będzie ona moją ostatnią. Zdecydowanie polecm Panią Monikę :)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł