Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Kraków

1558 wyników

SHARI Beauty Clinic

Kosmetyczka

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
568 opinii

Pierwszy raz byłam w salonie i po raz pierwszy miałam zabieg na rzęsach, więc nie mam porównania, jednak moje oczekiwania były w 100% spełnione, jestem zadowolona z efektu. Zostałam poinformowana o każdym kroku, wszystko było robione delikatnie ale skutecznie. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że uważam ceny za bardzo konkurencyjne.

PazuMalu

Kosmetyczka

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
4.9
203 opinie

Jako stała klientka studia Pazu Malu ,kolejny raz i tak jest zawsze kiedy odwiedzam to studio obsługa i wykonanie zabiegów na dłoniach czy oczach są na najwyszym poziomie ,atmosfera zawsze cudowna i ciepła ,Panie kosmetyczki są Cudowne ,zawsze uśmiechnięte .Zawsze wracam z najwiekszą przyjemnością .To jest Moje miejsce na ziemi .

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Kosmetyczka

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5577 opinii

Pani Karolina ma talent plastyczny, makijaż, przedłużone rzęsy, czy henna w jej wykonaniu są artystyczne. Pani Patrycja jest pedantyczną perfekcjonistką w każdym calu. Obie Panie są niezwykle miłe. Polecam każdemu.

Studio 3/3

Kosmetyczka

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
5.0
193 opinie

Uwielbiam zabiegi z Karoliną. To chwila, w której mogę się zatrzymać, dać się zaopiekować przez Profesjonalistkę, odprężyć i zapomnieć o gonitwie dnia codziennego. A do tego są efekty na twarzy :)

Maripossa Styl

Kosmetyczka

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków
4.9
285 opinii

Dziewczyny są naprawdę profesjonalistkami! Wiedzą co robią :) Zawsze jestem zadowolona z paznokci i rzęs oraz z obsługi. W salonie jest przytulnie i panuje domowa atmosfera. Do tego ciekawa lektura w postaci gazet i damskich poradników oraz aromatyczna kawka z ekspresu :) ahh.. to moja ucieczka od codziennych obowiązków! Wszystkim polecam :)

Alchemia Piękna

Kosmetyczka

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
323 opinie

Po dłuższym okresie stosowania rzęsek 1:1 zdecydowałam się po raz pierwszy na 2:1 i efekt wspaniały + bardzo naturalny (na czym ogromnie mi zależało).

ArtDream

Kosmetyczka

ul. Fr. Nullo 42, 31-543 Kraków
5.0
240 opinii

Marek = Miszcz Fryzu Męskiego. Dużo lepszy niż barber bo umie i to co barberzy i dużo więcej. A jak nie chce Ci się gadać o tym jak ma wyglądać Twoja fryzura (bo nie wiesz po prostu) to zrobi i tak taką że będzie pan zadowolony. Technika fryzjerska na b. wysokim poziomie.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł