Piercing i przekłuwanie Wrocław

Bellissima Atelier

Bellissima Atelier

Kosmetyczka

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
Bezpieczny salon

Rewelacyjny zabieg, efekt widać od razu! Moja twarz jest gładka, napięta i jędrna jak u niemowlaka. Sam zabieg był bardzo przyjemny, masaż twarzy mega odprężajacy, maseczka pachniala tak że miałam ochotę ją zjeść. Polecam każdemu kto szuka efektu od razu, np. na wielkie wyjście. Dziękuję i pozdrawiam!

Poczucie Piękna Face & Body Institute
Zyskaj
zniżkę płacąc

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Kosmetyczka

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław
Bezpieczny salon

Moje dwie corki (lat 6 i 4) sa bardzo zadowolone. Pani Magda bardzo sprawnie, szybko i z usmiechem na ustach przekula uszy. Brawo za piekne podejscie, nawet do malego klienta :) polecamy

Sprzedaż bonów
Centrum Kosmetologii Beauty Time

Centrum Kosmetologii Beauty Time

Kosmetyczka

Pińska 7, 54-618 Wrocław
5.0

Zarówno zabieg pedicure jak i regulacja i henna brwi zostały wykonane bardzo dokładnie. Kształt i kolor brwi jest wyrazisty i wygląda naturalnie. Stopy są w końcu gładkie i piękne. Pani Natalia która, wykonała oba zabiegi, jest bardzo miła i z pewnością wrócę tam już niedługo.

Femininity
Zyskaj
zniżkę płacąc

Femininity

Kosmetyczka

aleja Marcina Kromera 25C, 51-169 Wrocław

Bardzo miłe i ciepłe podejście Pań w gabinecie jak i pełen profesjonalizm spowodowało, że moja 7-letnia wnusia pomimo małego strachu przed bólem dzielnie zniosła przekłucie uszu i jest bardzo zadowolona . Cena przystępna. Jeszcze raz dziekuje i polecam serdecznie . 😊

Salony z podobnych kategorii

Piercing i przekłuwanie Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Piercing we Wrocławiu, mieście kultury i nowoczesności to co raz popularniejsze zjawisko, stający się powszechnym trendem wśród młodzieży jak i dorosłych pozwala ukazać swoje ciało w nowym, niezwykłym świetle. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą należy zrobić decydując się na przekłuwanie ciała we Wrocławiu jest znalezienie renomowanego salonu oraz specjalisty zajmującego się przekłuwaniem ciała.

Rzetelny i renomowany salon piercingu we Wrocławiu może być łatwo odnaleziony dzięki wyszukaniu najlepszych salonów piercingu w okolicy przy pomocy naszej specjalnej bazy danych, która przy zaznaczeniu odpowiedniej dzielnicy miasta wyszuka najlepsze salony w okolicy. Oferowana przez nas lista profesjonalnych piercerów pozwoli określić, kto najbardziej sprosta postawionym oczekiwaniom, oraz pozwoli w szybki i konkretny sposób na zarezerwowanie terminu piercingu.

Poszukiwanie studia piercingu we Wrocławiu – od czego zacząć?  

Sam proces przekłuwania ciała składa się wiele czynników, które powinny zostać rozpatrzone przed wybraniem właściwego salonu we Wrocławiu. Poszukaj studia, które jest czyste i otwarte na temat procedur odkażania i kwalifikacji piercera.

Zarówno studio, jak i jego pracownicy powinni być czyści, nie powinni pachnieć alkoholem, oraz powinni posiadać niedaleko wejścia punkt do przyjmowania klientów, gdzie można zgłosić się na ustalony wcześniej termin przekłuwania ciała we Wrocławiu, a także poczekalnię w której można spokojnie zaczekać przed właściwym zabiegiem. Warto także zobaczyć czy salon posiada niezbędne środki do dezynfekcji i nie przetrzymuje zanieczyszczonego sprzętu do przekłuwania.

Jak wybrać odpowiedniego piercera?

Znalezienie odpowiedniego piercera we Wrocławiu jest tak samo ważne, jak znalezienie odpowiedniego salonu dobrej jakości, musisz czuć się komfortowo z wybranym przez siebie piercerem, oraz mieć świadomość posiadanej przez niego wiedzy na temat przekłuwania ciała.

Zawsze dobrze jest spojrzeć na portfolio jego wcześniejszych prac przed rezerwacją terminu. Pozwoli to na ocenę jego umiejętności kompetencji. Warto także wybrać piercera o wysokim doświadczeniu, wykwalifikowany po wieloletniej praktyce piercer z Wrocławia to najlepsza osoba na jaką możemy trafić w ramach przekłuwania ciała. Nie bój się spytać piercera o jego staż, doświadczenie i dodatkowe informacje, które pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję.

Jaki rodzaj piercingu warto wybrać we Wrocławiu?

Piercing we Wrocławiu znany jest ze swojego szerokiego grona doświadczonych piercerów, mnogość możliwości w salonach znajdujących się nieopodal starego miasta i rynku zapewniają wszystkie możliwe formy przekłucia.

Oczywiście, we Wrocławiu triumfuje wciąż standardowy piercing uszu, jednakże warto pamiętać także o tym, iż wieloletni wrocławscy profesjonaliści umieją świetnie przekłuwać twarz jak i resztę ciała, realizując nawet najskrytsze piercingowe marzenia. Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań i sposobu w jaki chcemy przekłuć swoje ciało. Zazwyczaj wykwalifikowani piercerzy we Wrocławiu przekłuwają ciało przy pomocy igieł, nie stosując często groźnych dla dalszej trwałości przekłucia jak i zdrowia pistoletów do przekłuwania, które powinny być szeroko omijane podczas poszukiwań profesjonalisty.

Czy piercing we Wrocławiu się opłaca?

Jak najbardziej warto sięgnąć po oferty związane z piercingiem w stolicy dolnego śląska. Wrocław posiada jedną z największych baz piercerów w Polsce, którzy przez wieloletnie doświadczenie i wysokie umiejętności umieją precyzyjnie i natychmiastowo przekłuć ciało. Dodatkowo wielu z nich to renomowani w skali całego kraju piercerzy, którzy występując na specjalnych konwentach zyskują posłuch także pośród międzynarodowych publiczności.

Wrocławskie grono piercerów znane jest ze swojego dobrego nastawienia do pracy z klientem, masy uśmiechu i najlepszej pomocy jaką można dostać po zabiegu przekłuwania ciała. Umów się na piercing w salonie z Wrocławia przez Internet lub dzięki wykorzystaniu naszej specjalnej aplikacji mobilnej, która w parę sekund pozwoli wybrać najlepszy salon piercingu we Wrocławiu wraz z najbardziej wykwalifikowanymi piercerami i największą gamą dostępnych sposób przekłuwania ciała.