Piercing i przekłuwanie Wrocław

649 wyników

Coco-Time

Trawowa 53a, 54-614 Wrocław
5.0
5 opinii

Piękne zadbane ciało wyraźnie poprawia samopoczucie. Jak magnes przyciąga spojrzenia innych, więc czujesz się atrakcyjnie, a Twoja samoocena wzrasta. Właśnie dlatego dbanie o siebie zawsze jest w modzie. Gabinet Coco-Time odpowiada na wciąż rosnące zainteresowanie usługami kosmetycznymi i m

La beaute grzesiak

Skrzydlata 15/1a, 54-129 Wrocław
0.0
Brak opinii

W La Beaute Grzesiak poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Odpoczniesz tu i skorzystasz z wysokiej klasy usług, dzięki czemu opuścisz to miejsce prawdziwe zrelaksowana. Salon urody specjalizuje się w upiększaniu. Można tu poddać się różnorodnym, profesjonalnym zabiegom, wśród których znajdują s

Salony z podobnych kategorii

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1066 opinii

Bardzo miła,sympatyczna pani.Dokladnie wszystko wyjaśnia ,mozna sie czuć bezpiecznie w jej rękach a cały zabieg wykonany dokładnie i profesjonalnie przemija w cieplej,komfortowej atmosferze .

Instytut Urody Fantastic Body

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
830 opinii

Pani Ewa, która wykonywała usługę, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Fachowo oceniła stan skóry twarzy i doradziła zabiegi jakie powinnam stosować. Wizyta przebiegła w miłej, relaksującej atmosferze. Na pewno wrócę do Fantastic Body na kolejny zabieg na twarz.

SIESTA STUDIO

Piłsudskiego 23, 50-044 Wrocław
4.9
2256 opinii

Pani Magda , jak zwykle perfekcyjna. Zaprezentowała wiedzę na najwyższym poziomie, wzbogaciła moją wiedze n.t. kremów i pielęgnacji. Posiada nie tylko bogatą wiedzę dotycząca kosmetologii, ale również nieobce są jej całe dziedziny wiedzy dotyczące diety i zdrowego żywienia. Wysoka kultura i profesjonalizm.

Aden Salon

Piotra Skargi 22/5, 50-082 Wrocław
5.0
502 opinie

Pani Agnieszka jest magiczna osoba z fachem w ręku. Wizyta odbyła się w sympatycznej atmosferze z wykonaniem usługi (makijaż permanentny ust) na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecam Salon Aden wszystkim niezdecydowanym. Ja już dziś umówiłam się na kolejny zabieg, tym razem medycyny estetycznej, juz w styczniu :)

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
170 opinii

Zabieg delikatny. Pani Patrycja doradziła co będzie dla mnie najlepsze. Henna wykonana w pełni profesjonalnie, nic nie wpadło do oka co się u innych kosmetyczek często zdarza;)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł