Piercing i przekłuwanie Wrocław

686 wyników

Bellissima Atelier

Kosmetyczka

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
5.0
253 opinie

Pani Aneta to niezwykle sympatyczna i profesjonalna osoba. Sam zabieg był bardzo przyjemny, czułam się zrelaksowana. Efekt nawilżenia i ujędrnienua skóry twarzy był widoczny od razu. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i dziękuję

Salony z podobnych kategorii

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

Legnicka 55/u5, 54-203 Wrocław
5.0
166 opinii

Byłam drugi raz w studio. Jestem zadowolona z przebiegu zabiegu oraz z podejścia do mnie jako klienta. Pełen profesjonalizm. Contour pracuje na bardzo dobrych kosmetykach. Pani Iwona wszystko tłumaczy i jest przesympatyczną osobą godną polecenia. Jestem umówiona na kolejną wizytę za miesiąc.

Instytut Urody Fantastic Body

Kosmetyczka

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1151 opinii

Jestem zadowolona z wizyty. Pani Kaja jest bardzo sympatyczną osobą która z uśmiechem odpowiedziała na moje wszelkie pytania. Z efektu regulacji i henny jestem zachwycona a więc od razu zapisałam się na kolejne wizyty i już wiem, że pozostanę stała i wierną klientką :)

Easy Waxing

Kosmetyczka

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4960 opinii

Jestem bardzo zadowolona! Pani Angelika świetnie wykonała zabieg, rozmową odwracając moją uwagę od depilacji. Mogłam liczyć na poradę dotyczącą rodzaju zabiegu oraz wskazówki do pielęgnacji skóry po. Dzięki Niej moją pierwszą depilację bikini będę wspominać całkiem nieźle ;) Polecam!