Piercing i przekłuwanie Warszawa Mokotów

Laven Beauty

Kosmetyczka

Portofino 8, 02-764 Warszawa
5.0
34 opinie

Pierwszy raz miałam robione hybrydy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Panie są bardzo sympatyczne. Pani Małgosia to przemiła osoba, profesjonalnie zajęła się moimi paznokciami. To była moja pierwsza wizyta i czuję, że nie ostatnia. Szczerze polecam :) 💚

Studio turquoise

Kosmetyczka

ul.Grupy AK Północ 4 lok.19, 00-713 Warszawa
5.0
50 opinii

Studio turquoise znjaduję się na Warszawskim mokotowie. To kameralny salon, który niepozorny z zewnątrz - kryje swoje atuty w środku. Doświadczona kadra, spokój, psychiczne wsparcie - to co oferujemy swoim klientom. Pasja, miłośc i zaangazowanie to jest coś, dzięki czemu czerpiemy przy

Salony z podobnych kategorii

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
247 opinii

Wizyta przebiegła bardzo miło i sympatycznie. Miałam wykonywaną regulację brwi wraz z henna (pierwszy raz) u Pani Jany. Jestem bardzo zadowolona zarówno z regulacji jak i henny. Henna delikatna - tak jak prosiłam :)

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16062 opinie

Po raz pierwszy byłam na zabiegu X-LASE Fotoodmładzanie. Pani Magda jak zwykle podeszła do tego bardzo profesjonalnie. Wytłumaczyła na czym polega zabieg oraz jaki jest jego przebieg. Czułam się bezpiecznie, mimo pewnych obaw przed podjęciem decyzji o wyborze tego zabiegu. Stan mojej skóry już się poprawił, a to dopiero początek!

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Kosmetyczka

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
794 opinie

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu wykonanego przez pania Blankę pawłowską i konsultacji pani kosmetolog Katarzyny Przyborek. Polecam skorzystanie z uslug Kliniki Mlodości Blanki Pawłowskiej zarówno ze względu na profesjonalne i pelne zyczliwosci podejście do klienta.

Clarins Beauty Spa

Kosmetyczka

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
306 opinii

Jestem bardzo zadowolona zarówno z samej usługi jak i z opieki Pani Kosmetolog. Pani Aneta zajęła się mną w sposób bardzo profesjonalny. Zaproponowała "plan działania" na najbliższy czas. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.