Piercing i przekłuwanie Rzeszów

Kosmetolodzy Rzeszów Beauty & Hair Clinic
Zyskaj
zniżkę płacąc

Kosmetolodzy Rzeszów Beauty & Hair Clinic

Kosmetyczka

Podwisłocze 2b/6, 35-309 Rzeszów
Bezpieczny salon

Polecam. Pani Małgorzata przeprowadziła zabieg w przyjemnej atmosferze i z dużą dokładnością. Za każdym razem tłumaczyła co będzie robione. Na pewno wrócę ponownie! :)

Sprzedaż bonów
AnnEstetic
Zyskaj
zniżkę płacąc

AnnEstetic

Kosmetyczka

Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów
Bezpieczny salon

Pani zna się na tym co robi. To mój kolejny zabieg depilacji laserem Vectus. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam szczerze każdemu. Zabiegi wyznaczane wtedy, kiedy trzeba, a nie jak najczęściej. Do zobaczenia wkrótce!

Sprzedaż bonów
Ogólnopolska Akademia Kosmetologii | CZERWONKA VIOLETA

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii | CZERWONKA VIOLETA

Kosmetyczka

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 489, 35-304 Rzeszów
Bezpieczny salon

Długo szukałam gabinetu, który spełni moje oczekiwania. Byłam już w wielu miejscach w Rzeszowie, ale zawsze coś było nie tak. W końcu trafiłam do Akademii - bardzo miła i profesjonalna obsługa, panie na recepcji przemiłe, specjalista doświadczony, o wszystkim zostałam dokładnie poinformowana przed zabiegiem. Polecam

Salony z podobnych kategorii

GOOD MOOD
Zyskaj
zniżkę płacąc

GOOD MOOD

Kosmetyczka

ul.Krakowska 20, 35-111 Rzeszów
Bezpieczny salon

Zaufałam ( dla mnie nowej!) Pani Karolinie w kwestii styliacji brwi i nie zawiodłam się. Jestem bardzo zadowolona. Obsluga na najwyższym poziomie i miła atmosfera.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Piercing i przekłuwanie Rzeszów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Piercing w Rzeszowie- jakie usługi można znaleźć w salonach?

Marzy Ci się wyjątkowa ozdoba, która podkreśli Twój charakter? Chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie, co będzie trwałe, ale nie sprawi problemu w usunięciu (jak na przykład tatuaż)? Bez względu na to, czy pragniesz nosić delikatne, niewielkie kolczyki w uszach czy wyrazisty kolczyk w wardze lub na brwi skorzystaj z profesjonalnego salonu piercingu! Niestety, ale zdarza się, że wielu amatorów w niecertyfikowanych studiach usiłuje wykonywać przekłucia ciała i robi to na niekorzyść klienta w sposób nieprawidłowy i w złych warunkach higienicznych. Każdy salon piercingu w Rzeszowie, który znajdziesz na stronie moment.pl to miejsce, które przestrzega zasad bezpieczeństwa, sterylności, a same przekłucia wykonuje się przeznaczonym do tego sprzętem.

Jak wygląda przekłuwanie?

Przekłucia najczęściej wykonuje się przy pomocy sterylnej igły. Przed samym przekłuciem miejsce jest dokładnie oczyszczane, a następnie przy użyciu specjalistycznego markera piercer wykonuje małe kropeczki w miejscach przyszłego przekłucia- po sprawdzeniu i akceptacji przez klienta, piercer przystępuje do zabiegu. Sterylnymi szczypcami piercer przytrzymuje fragment skóry, który ma być przekuty. Następnie jednym szybkim ruchem, na wydechu Klienta, przeciąga igłę przez skórę. Pamiętaj, żeby zawsze zwrócić uwagę czy hermetycznie zapakowane narzędzia zostały otwarte przy Tobie, bezpośrednio przed zabiegiem- jeśli nie, może oznaczać to, że sprzęt nie był poddany sterylizacji i odkażaniu. Pozostaje już tylko założenie kolczyka, nowego, fabrycznie zapakowanego. Do świeżych przekłuć powinien zostać założony kolczyk ze stali chirurgicznej lub z tytanu, ponieważ są to materiały o bardzo niskim czynniku alergicznym. Zakładany kolczyk musi być dłuższy od planowanego, którego nosić będziesz w przyszłości. Przekłucie i skóra wokół niego, kilka godzin po zabiegu zacznie puchnąć i gdyby kolczyk był krótki, zostałby wciśnięty w skórę. Kolczyk musi być sterylny i wystarczająco długi, tak aby nie sprawiać żadnych problemów. Obowiązkiem piercera jest poinstruowanie o pielęgnacji i ewentualnych wskazaniach, takich jak konieczność odkażania przekłucia np. octeniseptem, lub stosowanie schłodzonego naparu z kory dębu w celu zmniejszenia opuchlizny. W razie jakichkolwiek komplikacji koniecznie zgłoś się do studia, w którym zostało wykonane przekłucie!

Jakie rodzaje piercingu możesz znaleźć w Rzeszowskich salonach?

Dostępne są wszystkie podstawowe przekłucia jak: brew, warga, pępek, uszy, język, kark, sutki, nos, a także te bardziej zaawansowane w postaci microdermali, czyli kolczyków podskórnych. Do najpopularniejszych rodzajów piercingu, które są wykonywane należą: labret (przekłucie pod wargą dolną na środku), medusa (przekłucie nad wargą górną na środku), nostril (przekłucie skrzydełka nosa), bridge (przekłucie na nosie, pomiędzy brwiami), septum (przekłucie wędzidełka nosa).

Czy przekłuwanie ciała boli?

Ból jest indywidualny dla każdego człowieka. Miejsce, w którym wykonywany będzie piercing również ma duże znaczenie- ucho(miękka część) boli zdecydowanie mniej od chrząstki w nosie. Ten temat jest naprawdę ciężki do konkretnego określenia, ponieważ opinie różnych osób na temat takiego samego przekłucia mogą być skrajnie inne. Jeżeli jesteś osobą wrażliwą na ból, możesz poprosić piercera o użycie znieczulającego sprayu- działa on powierzchownie i pozwoli na zmniejszenie odczuwania bólu. Przed przekłuciem nie wolno przyjmować leków przeciwbólowych- rozrzedzają one krew, co utrudnia wykonywanie przekłucia. Warto wspomnieć również o tym, że samo przekłucie trwa dosłownie sekundę, i tak naprawdę bardziej boli strach przed wykonaniem przekłucia niż samo wykonywanie go.

Umów się na piercing w salonie z Rzeszowa online!

Jeżeli chcesz umówić się na piercing, w którymś z Rzeszowskich studiów skorzystaj z Portalu Moment! Możesz dokonać rezerwacji online, bez wychodzenia z domu czy dzwonienia przez telefon. Na Moment.pl znajdziesz dostępne salony w Rzeszowie wraz z wykazem usług oraz cenami, co pozwala na weryfikacje wedle własnych upodobań oraz lokalizacji- portal wskazuje studia piercingu znajdujące się najbliżej Ciebie. Dodatkową zaletą rezerwacji w ten sposób jest możliwość sprawdzenia opinii innych użytkowników, którzy odwiedzili miejsce, w którym planujesz wykonać przekłucie.