Przekłuwanie uszu Warszawa Ursynów

Salony z podobnych kategorii

ULALA DAY SPA

Kosmetyczka

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
5072 opinie

Bardzo ładny salon z pozytywną energią, personel uśmiechnięty i skupiony na klientach w 100%. Polecam każdemu, mnóstwo fajnych zabiegów w super cenach! Moja wizyta była bardzo przyjemna, aż nie chciało się wychodzić! Dziękuje!

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Kosmetyczka

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2216 opinii

Pani Tatiana jest bardzo profesjonalnym i doświadczonym stylistą fryzur. Bardzo dobrze dobiera kształt fryzury do twarzy klienta. Ma bardzo duże umiejętności artystyczne w doborze odpowiedniej koloryzacji. Przy tym jest bardzo miła i sympatyczna. Serdecznie polecam.

LA GUÈL CLINIC & SPA

Kosmetyczka

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
391 opinii

Pani Anna przeprowadziła profesjonalną konsultację - zdiagnozowała stan mojej skóry i dowiedziała się, jakie mam potrzeby i oczekiwania względem zabiegu i kosmetyków. Tłumaczyła na bieżąco etapy zabiegu i w zrozumiały sposób opowiadała o nich oraz uzasadniała wybór polecanych kosmetyków.

Paweł Zięba Hair Design

Kosmetyczka

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa
5.0
255 opinii

Lubię salon Pawła Zięby za to, że zawsze czuję się tu mile widziana, fryzjerzy są na czas i poświęcają mi swoją uwagę przez całą wizytę, więc wszystko idzie sprawnie, a ja mogę się zrelaksować bez spoglądania nerwowo na zegarek. Poza tym Pani Michasia słucha uważnie i nie ma niespodzianek, bo kolor wychodzi taki jak trzeba :)