Przekłuwanie uszu Szczecin

292 wyniki

RevitaMed

Piercing i przekłuwanie

Księdza Piotra Skargi 5, 71-422 Szczecin
4.9
234 opinie

Poleca z córcią w 100% Pani Magda przesympatyczna osoba z idealnym podejściem do dzieci. Moja córka podjęła swoją pierwszą poważną decyzję w życiu ;-) że chcę kolczyki,wiedziałam, ze musimy trafić na idealną Panią która zrobi to raz dwa ;-) i tak się stało, córcia zachwycona a ja razem z nią :-D Polecamy!!!!!

Strefa Kosmetologii Profesjonalnej

Piercing i przekłuwanie

Pomarańczowa 1, 70-781 Szczecin
5.0
23 opinie

Strefa kosmetologii profesjonalnej to miejsce stworzone z pasji... Mamy to szczęście, że łączymy swoje zamiłowania i jedocześnie realizujemy się zawodowo. Zdobytym przez wiele lat doświadczeniem i umiejętnościami gwarantujemy profesjonalną usługę, której celem jest satysfakcja i zadowoleni

Salony z podobnych kategorii

Sensitive

Piercing i przekłuwanie

plac Batorego 5c, 70-207 Szczecin
5.0
107 opinii

Zabieg świetny- jeden z moich ulubionych. Super efekty: ujędrnione i gładkie ciało. Serdecznie polecam. Zabieg wykonany przez Panią Wiktorię bardzo dokładnie i w miłej atmosferze. Dodatkowo w gabinecie istnieje możliwość zakupienia profesjonalnych kosmetyków indywidualnie dobranych do potrzeb klienta.

Laser DeLux / Szczecin

Piercing i przekłuwanie

aleja Wojska Polskiego 36, 70-475 Szczecin
5.0
392 opinie

Przed depilacją bikini stresowałam się najbardziej, ale okazuje się, że nie ma się czego bać :) Zabiegi są prawie bezbolesne i zawsze przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze. Efekty po każdej wizycie coraz lepsze. Polecam!

EyeBrow & Lash Bar CH Ster

Piercing i przekłuwanie

Ku Słońcu 67 , 71-047 Szczecin
4.9
44 opinie

Panie od ponad roku zajmują się moimi brwiami. Czy jestem zadowolona? To mało powiedziane. Różne kosmetyczki zajmowały się moimi brwiami, często kończyło się kłótnią, dziura w brwiach, czy efektem odlatujących brwi. Tutaj mogę się zrelaksować, bo wiem ze i tak będę zadowolona.

Spondylus - Szczecin

Piercing i przekłuwanie

Jana Pawła II 36, 70-453 Szczecin
5.0
47 opinii

Wrażenie po wizycie jest bardzo dobre, ale o skuteczności doboru i wykonania wkładek indywidualnych do butów będę mógł się przekonać dopiero po ich odebraniu (termin 14 dni) i po jakimś czasie ich używania. Cena wkładek (300 zł) wydaje mi się zawyżona. Bardzo wygodna forma umawiania wizyty przez internet.