Przekłuwanie nosa Szczecin

290 wyników

RevitaMed

Piercing i przekłuwanie

Księdza Piotra Skargi 5, 71-422 Szczecin
4.9
228 opinii

Poleca z córcią w 100% Pani Magda przesympatyczna osoba z idealnym podejściem do dzieci. Moja córka podjęła swoją pierwszą poważną decyzję w życiu ;-) że chcę kolczyki,wiedziałam, ze musimy trafić na idealną Panią która zrobi to raz dwa ;-) i tak się stało, córcia zachwycona a ja razem z nią :-D Polecamy!!!!!

Salony z podobnych kategorii

Laser DeLux / Szczecin

Piercing i przekłuwanie

aleja Wojska Polskiego 36, 70-475 Szczecin
5.0
386 opinii

Przed depilacją bikini stresowałam się najbardziej, ale okazuje się, że nie ma się czego bać :) Zabiegi są prawie bezbolesne i zawsze przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze. Efekty po każdej wizycie coraz lepsze. Polecam!

EyeBrow & Lash Bar CH Ster

Piercing i przekłuwanie

Ku Słońcu 67 , 71-047 Szczecin
5.0
26 opinii

Super robotę Dziewczyny wykonują. Mam teraz bardzo zadbaną oprawę oczu, a dzięki temu, że depilacja jest tak dokładna efekt utrzymuje się o wiele dłużej niż przy standardowej pęsecie lub wosku. Zawsze też poradzą, co zrobić, żeby poprawić efekty.

Spondylus - Szczecin

Piercing i przekłuwanie

Jana Pawła II 36, 70-453 Szczecin
5.0
38 opinii

Wrażenie po wizycie jest bardzo dobre, ale o skuteczności doboru i wykonania wkładek indywidualnych do butów będę mógł się przekonać dopiero po ich odebraniu (termin 14 dni) i po jakimś czasie ich używania. Cena wkładek (300 zł) wydaje mi się zawyżona. Bardzo wygodna forma umawiania wizyty przez internet.

Fiore salon fryzjersko-kosmetyczny

Piercing i przekłuwanie

Ostrobramska 11, 71-022 Szczecin
4.9
35 opinii

Pani Marta jest niesamowicie zdolną osobą! Zdziałała cuda z moimi poniszczonymi od domowych zabiegów włosami i podeszła bardzo profesjonalnie do całej usługi. Według mnie jest mistrzem w swoim fachu. A i potrafi umilić klientce czas! Zdecydowanie polecam!!!

Klinika Włosa Gryczka Ilona

Piercing i przekłuwanie

Generała Leopolda Okulickiego 46, 71-031 Szczecin
5.0
30 opinii

Tyle razy byłam u fryzjera i nikt mi nigdy nie zaproponował zabiegu z pielegnica 😌 a to taki korzystny zabieg dla moich włosów .Gładkie , odżywione i lśniące takich włosów nie miałam . Zabiegi w Klinice Włosa dostosowane są do potrzeb włosa i skóry. Poza tym wychodzę z głowa pełną informacji które pomogą mi rozwiązać problem z włosami . Dziekuję💚👌🏻

OPIUM Kosmetologia Fizjoterapia

Piercing i przekłuwanie

Rydla 29, 70-783 Szczecin
5.0
19 opinii

Grupa zaprzyjaźnionych koleżanek z wieloletnim doświadczeniem połączyły swoje siły w postaci wspólnego salonu Opium w 2016 roku na prawobrzeżu Szczecina. Założycielkami są wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci. Zadbamy aby u nas mogli Państwo skorzystać z zabiegów które wpłyną kor

Przekłuwanie nosa Szczecin 290 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł