Przekłucie pępka Wrocław

Salony z podobnych kategorii

Easy Waxing

Kosmetyczka

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
5454 opinie

Jeśli chodzi o depilację to zawsze wybieram ten salon, a to dlatego, że: 1. zabieg ZAWSZE wykonany jest profesjonalnie. 2. obsługa jest ZAWSZE bardzo miła. 3. cena jest przystępna. 4. zabiegi zawsze zaczynają się punktualnie. 5. zawsze wychodzę zadowolona 😀

O'lala Beauty

Kosmetyczka

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
196 opinii

Zawsze uważałem za mało męskie uczęszczanie na wszelkie zabiegi upiększające. Jednak za namową żony skorzystałem i jestem mega zadowolony. Zmieniłem zdanie i od tej pory będe stałym klientem Olala. Relaks i efekty rewelacyjne. Polecam z czystym sercem.

MAGIA DLA CIAŁA

Kosmetyczka

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław
5.0
1391 opinii

Cudownie spędzone 3h :D Pani Basia swoim masażem spowodowała, że zrelaksowałam się niesamowicie. Natomiast podczas zabiegu tłumaczyła każdy krok i dawała cenne razy i wskazówki jak można w domu dalej dbać o swoją skórę. Bardzo polecam Magię dla Ciała i Panią Basię :D

Sylia Beauty Salon

Kosmetyczka

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
467 opinii

BARDZO na TAK! Pan Grzegorz nie tylko precyzyjnie podchodzi do wykonywanej usługi, ale przedewszystkim wkłada w to serce. Paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Pani Sylwia to przesympatyczna osoba, która z brwiami czyni cuda :) Jedyne czego żałuję, to, że tak późno odkryłam ten salon ;)

KASUN Twoje Centrum Piękna

Kosmetyczka

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4756 opinii

Pani Oliwia wykonała super robotę! Pełen profesjonalizm, a zrobione paznokcie i zdobienia po prostu zachwycają. Manicure wykonany był z dużą dokładnością, a wszystkie moje uwagi zostały skrzętnie wykonane. Bardzo miło minął mi z nią czas. Jeżeli chodzi o zachowanie czystości to tu również nie mam żadnych uwag, wszystko sterylne i zadbane.

Wax Center

Kosmetyczka

6 lat doświadczenia, LIDER DEPILACJI WOSKIEM 4 lokalizacje we Wrocławiu !
4.9
3886 opinii

Jestem zachwycona! Zachęcona przez koleżankę postanowiłam udać się do Pani Kasi i już wiem, że będę wracać. Zabieg przeprowdzony bardzo sprawnie i w bardzo miłej atmosferze :) Pani Kasia zagadując mnie na różne tematy pozwolila nie mysleć o dyskomforcie związanym z depilacją brazylijską :)

Aden Salon

Kosmetyczka

Zygmunta Krasińskiego 15A/1, 50-401 Wrocław
5.0
838 opinii

Pani Agnieszka to prawdziwa profesjonalista. Zadba o to, aby każda klientka poczuła się kobieco, ale także, aby poczuła się dobrze ze swoimi nowymi brwiami. Cały proces konsultuje z klientka, pyta o końcowy kształt, a także jaki odcień pigmentu użyć. Kształt brwi dobiera indywidualnie, a efekt końcowy jest bardzo naturalny.