Piercing i przekłuwanie Poznań

MONA CENTRUM URODY

MONA CENTRUM URODY

Kosmetyczka

Umultowska 45, 61-614 Poznań
Bezpieczny salon

Miła i swobodna atmosfera, niesamowite efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu Venus. Doradztwo i profesjonalizm to dla mnie najważniejsze w Centrum Urody Mona, dzięki temu zabiegi są odpowiednio dla mnie dobrane. Polecam wszystkim Agnieszka

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Studio Urody MadRic

Studio Urody MadRic

Kosmetyczka

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań

Zapraszamy do Studio Urody powstałego w samym sercu Poznania. Lata doświadczeń pozwoliły nam zaoferować Państwu najwyższej klasy usługi kosmetyczne, do których wykonania używamy jedynie sprawdzonych produktów reprezentujących najwyższą jakość. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy profesjonal

Solange Beauty&Spa Poznań - ul. Literacka 131

Solange Beauty&Spa Poznań - ul. Literacka 131

Kosmetyczka

Literacka 131, 60-461 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

W Solange Beauty & Spa w Poznaniu przygotowaliśmy dla Ciebie innowacyjne zabiegi kosmetyczne, które odprężą Twój umysł, a jednocześnie pozwolą osiągnąć sylwetkę, o jakiej marzysz. W naszym salonie czekają na Ciebie doświadczone i sympatyczne kosmetyczki, które pomogą zadbać o Twój wygląd. Z

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

Piercing i przekłuwanie Poznań

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Programy Moment.pl

Szukasz piercingu w Poznaniu?

Jeżeli pragniesz ciekawej ozdoby na ciele w postaci piercingu i zamieszkujesz piękny Poznań lub jego okolicy skorzystaj z portalu Moment.pl! Serwis posiada bazę salonów piercingu z Poznania,w których wykwalifikowane, doświadczone osoby zrobią Twoje przekłucie. Piercing podkreśla poszczególne części ciała i dodaje charakteru.  Posiadasz mocne brwi z wyraźną linią? Koczyk, znajdujący się na załamaniu linii wyraźniej podkreśli ich kontur. Twoje usta są wydatne i pełne? Wybierz przekłucie typu monroe, medusa,  czy labret, które zwrócą uwagę na wargi. Piercing to powszechna, niezbyt inwazyjna metoda na odświeżenie swojego look'u. Jeśli szukasz metody na wyróżnienie się znajdź piercera już dziś za pomocą serwisu Moment.pl!

Salon piercingu w Poznaniu - jaka oferta jest dostępna?

Dostępne są standardowe przekłucia: uszy, usta, nos, brew. Są też te wymagające większej praktyki, jak np, kolczyki powierzchniowe czyli surface. Ich budowa to sztanga przeciągana pod skórą,na zewnątrz widoczne są wyłącznie zakończenia kolczyka. Innymi kolczykami, trudniejszymi do założenia są te  podskórne, tak zwane microdermale. Wykonywane są przez nacinanie skóry i umieszczenie pod nią niewielkiej stopki kolczyka, na powierzchni skóry widoczna jest tylko ozdobny element.

Jakie kolczyki stosowane są do piercingu?

Do przekłuwania ciała stosowane są kolczyki z materiałów antyalergicznych, jak stal chirurgiczna (najczęściej spotykana), tytan, bioplast, PTFE. Te materiały to  tworzywa, niepodrażniające przekłutego kanału. Rynek oferuje pełną gamę ozdób - znajdziesz każdy kolczyk bez względu na kształt jak i czy rodzaj zdobienia. Można zakupić kolczyki specjalnie wykrzywione, nazywane bananami (używane do przekłuć w brwi lub pępku) czy też labrety,-  proste sztangi z dyskiem po jednej stronie, a po drugiej z ozdobnym zakończeniem. Labrety są stosowane bardzo uniwersalnie, np. do sutków, języka, uszu, miejsc intymnych, policzków lub nosa. Zakończenia kolczyków czyli części ozdobne, widoczne na skórze dostępne są w każdym rozmiarze i kształcie. Zajdziemy te o prostych, stalowych formach jak kule czy stożki jak i bogato zdobione koniczynki, kwiatki, zwierzątka, symbole. Wybór jest ogromny. Po zabiegu trzeba się jednak wstrzymać się z wymianą kolczyka, gdyż piercing powinien wygoić się całkowicie przed wyciągnięciem go z kanału przekłucia.

Proces przekłuwania ciała- jak się to robi?

Zabieg jest prosty, nieskomplikowany, ale wymaga doświadczonej osoby, która ma wprawną dłoń i oko. Poniżej przedstawione punktu ukazują przebieg zabiegu:

  • Założenie rękawiczek przez piercera.
  • Oczyszczenie skóry.
  • Wyznaczenie punktu na skórze specjalistycznym markerem.
  • Chwycenie skóry zdezynfekowanymi wcześniej w autoklawie szczypcami.
  • Przebicie wcześniej rozpakowaną z fabrycznego opakowania igłą tkanki skórnej.
  • Założenie kolczyka.
  • Dezynfekcja środkiem odkażającym.
  • Udzielenie wszelkich informacji dotyczących pielęgnacji przekłucia, wskazanie środków, którymi należy pielęgnować i przemywać świeży piercing.
  • *** W razie komplikacji i problemów z Twoim piercingiem udaj się do osoby, która wykonywała przekłucie. Jest ona odpowiedzialna za swoją pracę i jeżeli problem nie tkwi po Twojej stronie (nieodpowiednie dbanie, zła higiena) może ubiegać się o poprawę lub zwrot pieniedzy.

Umów się na piercing w salonie z Poznania online

Jeżeli chcesz posiadać wyjątkową ozdobę, która doda Ci pewności siebie umów się do studia już dziś!  Nasz serwis oferuje bardzo dużą bazę salonów piercingu z Poznania, w których możesz wykonać przekłucie w warunkach sterylnych i przez osoby, które mają doświadczenie w tego typu świadczonych usługach. Portal pozwala na rezerwację zaledwie jednym kliknięcie, co jest bardzo prostą i szybką czynnością. Nie trzeba wychodzić z domu, ani dzwonić do salonu, wszystko zrobisz przez internet. Dodatkowo możesz sprawdzić zakres usług oraz ich ceny, a także opinie innych użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili studio. Jest to duże ułatwienie, które pozwala na wybór właściwego dla Ciebie miejsca.