Piercing i przekłuwanie Poznań

MONA CENTRUM URODY

MONA CENTRUM URODY

Kosmetyczka

Umultowska 45, 61-614 Poznań
4.9

Miła i swobodna atmosfera, niesamowite efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu Venus. Doradztwo i profesjonalizm to dla mnie najważniejsze w Centrum Urody Mona, dzięki temu zabiegi są odpowiednio dla mnie dobrane. Polecam wszystkim Agnieszka

Kosmetyka Pielęgnacyjna

Kosmetyka Pielęgnacyjna

Kosmetyczka

23 Lutego 9, 61-741 Poznań
5.0

Salon przez duże S. Panuje w nim bardzo przyjazna atmosfera, aż nie chce się wychodzić po zakończonym zabiegu. Pani Agata to przemiła, sympatyczna a jednocześnie profesjonalna osoba. Jeśli jesteście w trakcie szukania salonu kosmetycznego to ten tutaj jest strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam.

Poznański Instytut Kosmetologii

Poznański Instytut Kosmetologii

Kosmetyczka

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań
0.0
Brak opinii

Bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnujących to oferta jaką przygotował ten położony w centrum Poznania salon. Doświadczony i wykwalifikowany zespół pomoże w doborze odpowiedniej usługi, która pomoże nie tylko podkreślić atuty urody, ale także poprawić samopoczucie. Na miejscu wybie

Salony z podobnych kategorii

Gabinet Ingenium

Gabinet Ingenium

Kosmetyczka

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Wydawało by się, że zabieg będzie nieprzyjemny, ale Pani Monika swoim profesjonalizmem i uśmiechem uśnieżyła każdy ból :) Skóra po zabiegu nie była bardzo zaczerwieniona ani nie miałam żadnych problemów parę dni po zabiegu. Polecam :)

MILLESTETIC

MILLESTETIC

Kosmetyczka

Morzyczańska 3, 61-252 Poznań

Jestem właśnie po kolejnym zabiegu S-peel i nie mogę wprost uwierzyć jak wspaniałe efekty przyniósł. Od lat borykam się z problem trądziku. Dziś moja skóra wygląda dużo lepiej a to wszystko dzięki temu, że trafiłam do tego gabinetu. Szczerze mogę polecić to miejsce!

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Kosmetyczka

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

W pełni profesjonalnie. Pani Kasia udzieliła mi wszelkich informacji, dokładnie opisała czynności oraz skład preparatów. Jest bardzo dokładna i uprzejma. Natomiast Pani Eliza była niezwykle dokładna, równo pomalowane paznokcie są dla mnie kluczowe. Wracam i wrócę.