Piercing i przekłuwanie ciała Warszawa Mokotów

Salony z podobnych kategorii

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
273 opinie

Naprawdę najlepsi. Byłam pewna, że nie mogę robić sobie hybrydy. Dotychczas w innych salonach każdy zabieg kończył się "papierowymi" paznokciami. Trafiłam w końcu do Mawawo i mam długie, twarde pazury z doskonale utrzymująca się hybryda nawet 3-4 tyg!

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16221 opinii

Pani Ola jak zwykle wykonała najlepiej manicure hybrydowy , pedicure super - ostatnio trzymał sie dokładnie 4 tygodnie na stopach bez odpryskow!!! Co nigdy mi sie nie zdarzyło w żadnym innym salonie . Samoopalańie super , wyglądam jak po wakacjach :)

Esti Life

Esti Life

Kosmetyczka

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
279 opinii

Zaufanie do osoby która wykonuję zabiegi jest u mnie na 1 miejscu. Natalia Kuna spełnia moje oczekiwania dlatego wracam do tego miejsca. Cudowna obsługa, wspaniała atmosfera. Polecam 😊

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Kosmetyczka

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
319 opinii

Odpoczynek zaczynam, kiedy przekroczę próg Salonu Clarins Beauty Spa. Obowiązkowo co najmniej raz w miesiącu. Uwielbiam. Wszystko jest na swoim miejscu. Zadbano o każdy szczegół. A ja czuję się zaopiekowana na tyle, na ile jest to potrzebne. Idealnie.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Kosmetyczka

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
169 opinii

Usługę oceniam bardzo pozytywnie, Pani Lilla jest bardzo komunikatywna i z chęcią doradza przy wyborze fryzury. Dodatkowo pamięta w jaki sposób było wykonywane ścięcie poprzednim razem co znacznie usprawnia wizytę. Serdecznie polecam!

Homemade Lashes

Homemade Lashes

Kosmetyczka

Batalionu AK Bałtyk 5 lok. U3 , 00-713 Warszawa
5.0
134 opinie

Jestem niesamowicie zadowolona z powiększania ust w tym salonie! Taki zabieg wykonywałam już trzeci raz, ale po raz pierwszy tutaj. Moje usta zyskały zupełnie nowy kształt, właśnie taki jakiego oczekiwałam, na dodatek zabieg był wyjątkowo bezbolesny! Na pewno wrócę i polecam każdemu!