Piercing i przekłuwanie Łódź

Salon Atelier
Zyskaj
zniżkę płacąc

Salon Atelier

Kosmetyczka

UL.PIOTRKOWSKA 88, 90-103 Łódź
Bezpieczny salon

Jak zwykle świetny czas na to, by odetchnąć i dać sobie czas na przyjemność, która wiąże się z fantastycznym zabiegiem. Przyjemnym i bardzo miłym. Komfort i świetny nastrój oraz moc energii Pani Pauli dopełnia uczucie relaksu i zadowolenia skóry po zakończonym zabiegu. Świetne miejsce.

Gabinet Urody Joanna Stus
Zyskaj
zniżkę płacąc

Gabinet Urody Joanna Stus

Kosmetyczka

Żubardzka 3, 91-022 Łódź
Bezpieczny salon

Rewelacyjna, przeurocza i przesympatyczna Pani Joanna!!! Zabieg przekłuwania uszu troszkę przerażał i napawał obawą, a okazało się, że zaangażowanie, podejście i profesjonalizm Pani Joanny rozwiały nasze wątpliwości i znalazłyśmy się w grupie zadowolonych klientów salonu!!! Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!!!

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
EnJu Studio Justyna Rawska
Zyskaj
zniżkę płacąc

EnJu Studio Justyna Rawska

Kosmetyczka

Gdańska 141 a lok.10, 90-356 Łódź
5.0
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Twarz jest rozjaśniona, fładsza. Pani Małgorzata dokładnie wyjaśniła na czym polega zaviej, jak będzie przebiegał i jakich efektów można się spodziewać. Salon bardzo ładny, idealne miejsce na chwilę relaksu 😉

Sprzedaż bonów
WiosnaSpa Odnowa Biologiczna
Zyskaj
zniżkę płacąc

WiosnaSpa Odnowa Biologiczna

Kosmetyczka

Piotrkowska 235/241, 90-456 Łódź
5.0
Bezpieczny salon

Z czystym sumieniem polecam. Pani Monika to kobieta z klasą, umiejąca słuchać, pomagająca rozwiać wątpliwości, umiejąca znaleźć złoty środek.....Spokój, błogi nastrój panujący we wnętrzu, brak pośpiechu i harmonia wnętrza z właścicielką - to najlepsza rekomendacja dla szukających profesjonalizmu i ukojenia....... 5+

Sprzedaż bonów
J MAKEUP STUDIO
Zyskaj
zniżkę płacąc

J MAKEUP STUDIO

Kosmetyczka

Piotrkowska 125, 90-425 Łódź
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

J MAKEUP STUDIO to niepowtarzalne miejsce założone przez makijażystkę Małgorzatę Jakubowską w lato 2016 roku. Studio znajduje się w samym centrum śródmieścia Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 125. Nasza misja to wydobycie z każdej kobiety tego, co jest w niej najlepsze. Piękniejszy wygląd to l

Sprzedaż bonów
OASIS Beauty Center

OASIS Beauty Center

Kosmetyczka

Bartoka 67a, 92-531 Łódź
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

OASIS Beauty Center to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Szereg zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich sprawi, że osoby odwiedzające salon wyjdą z niego zachwycone swym wyglądem. Usługi fryzjerskie, oferowane przez OASIS Beauty Center zachwycą nawet najbardziej wymaga

Salony z podobnych kategorii

Piercing i przekłuwanie Łódź

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Piercing, czyli przekłuwanie ciała, cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród ludzi młodych. W tradycyjnych kulturach to pewnego rodzaju rytuał, obecnie jednak zabieg wykonywany jest przede wszystkim z powodów estetycznych. W niektórych przypadkach również jako chęć podkreślenia swojej przynależności do grupy. Powodów kolczykowania może być wiele, podobnie jak miejsc, w których kolczyk jest umieszczany. Najważniejsze, by cały zabieg był bezpieczny i przebiegał w sterylnych warunkach. 

Jakie części ciała przekłuwamy najczęściej?

Kolczyk można umieścić w różnych częściach ciała. Zwykle pojawia się w łatwo dostępnych miejscach. Nikogo nie dziwi już kolczyk w uszach, a nawet w nosie. Kolczykowanie może również dotyczyć języka czy brwi. Biżuteria jest zauważalna, ale spotyka się z coraz większą akceptacją lub bardzo neutralnym stosunkiem. Inny rodzaj kolczykowania dotyczy umieszczania biżuterii w strefach intymnych czy sutkach. Temat jest dość kontrowersyjny, ale stosunkowo niewidoczny, ponieważ kolczyki są schowane pod ubraniem. Czasami kolczyki znajdujące się na sutku mogą delikatnie prześwitywać przez cienką bluzkę. 

Czy piercing jest bezpieczny?

Każdy salon piercingu w Łodzi dokłada wszelkich starań, by zapewnić swoim klientom komfort podczas przekłuwania ciała, jak i bezpieczeństwo. Choć zabieg wydaje się z pozoru prosty, może spowodować wiele powikłań, groźnych dla zdrowia. Dzieje się tak, ponieważ podczas zabiegu dochodzi do przerwania struktury skóry oraz pojawiania się krwi, co zwiększa podatność na infekcje. Niezależnie od miejsca kolczykowania na ciele powstaje też rana. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad higieny oraz utrzymywanie sterylnych warunków. W przeciwnym razie może dojść do zainfekowania rany bakteriami gronkowca, wirusem WZW typu B i C lub wirusem HIV. Brak standardów higienicznych, a także nieprawidłowa pielęgnacja rany może również przedłużyć okres gojenia, jak i przyczynić się do różnych powikłań.

Kiedy piercing jest złym pomysłem?

Nie każdy powinien decydować się na przekłuwanie ciała. Związane jest to z pewnymi przeciwwskazaniami, które dotyczą stanu skóry, jak i ogólnego stanu zdrowia. Piercing nie powinien być wykonywany u osób, które posiadają uczulenie na metal lub chorują na zaburzenia krzepliwości krwi. Ozdoba jest również zbędna u osób, które posiadają tendencję do powstawania bliznowców oraz w miejscu nakłucia mają stany zapalne. Zabiegowi nie powinny się również poddawać osoby chorujące na cukrzycę. Warto zdawać sobie sprawę z tych ograniczeń, a dodatkowo w salonie kosmetolog powinien przeprowadzić krótki wywiad i ocenić kondycję skóry w miejscu nakłucia. Jeśli interesuje się taka forma ozdabiania ciała, to umów się na piercing w salonie z Łodzi i skorzystaj z profesjonalnej usługi. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Moment.pl i zaznaczysz preferowany salon, wybierając wolny termin wizyty.

Jak zapobiegać powikłaniom po piercingu?

Najważniejszym krokiem zapobiegającym powikłaniom po przekłuwaniu ciała jest wybór profesjonalnego gabinetu. Piercing w Łodzi spełnia takie warunki. Zapewnia jednorazowe, sterylne narzędzia, jak i najwyższe standardy higieny. Osoba wykonująca zabieg posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, a ponadto dokładnie tłumaczy klientowi przebieg zabiegu, jak i szczegółowe zalecenia po nim. Sam zabieg polega po prostu na przekłuciu skóry, gdzie powstaje niewielki otwór. W nim umieszczany jest kolczyk. Dużo ważniejsza jest pielęgnacja po zabiegu, która uzależniona jest od miejsca przekłucia. Mając kolczyk w języku, należy na początku regularnie płukać jamę ustną bezalkoholowym płynem lub roztworem soli po każdym posiłku. Natomiast w pozostałych miejscach ranę należy przemywać. Przez cały czas należy uważnie obserwować proces gojenia się rany, a w razie problemów zgłosić się do lekarza. Dzięki wyborowi odpowiedniego salonu kosmetycznego, jak i prawidłowej pielęgnacji, rany goją się jednak szybko i poprawnie, dzięki czemu kolczyk staje się ozdobą i powodem do dumy.