Piercing i przekłuwanie Gliwice

Salon Magic Look
Zyskaj
zniżkę płacąc

Salon Magic Look

Kosmetyczka

Jowisza 32, 44-117 Gliwice
Bezpieczny salon

Pani Maja należy do moich ulubionych kosmetyczek. Bardzo profesjonalna, uśmiechnięta, godna zaufania. Robi cudowny masaż. Bez obaw mogę powierzyć Pani Maji moje ciało. Fajnie jest mieć blisko domu salon Look Magic z którego wychodzimy jak nowe.

Sprzedaż bonów
BOHO Day Spa
Zyskaj
zniżkę płacąc

BOHO Day Spa

Kosmetyczka

Witosa 2, 44-194 Knurów

Wspaniały dzień w Boho! Dziewczyny są świetne- w jednym miejscu tyle dobra! Jestem bardzo zadowolona. Przekłuwanie bezbolesne, fryzura jakiej oczekiwałam, paznokcie świetne. Najlepsza obsługa. Przemiły zespół, przyjazna profesjonalna atmosfera. Pozdrawiam wszystkie panie.

Sprzedaż bonów
SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego
Zyskaj
zniżkę płacąc

SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

Kosmetyczka

Młodych Patriotów 7, 44-122 Gliwice
5.0
Bezpieczny salon

Wszystko poszło, sprawnie, spokojnie, profesjonalnie. Bardzo dokładnie wykonana regulacja wraz z henną. Pani kosmetyczka sympatyczna i bez zbytniego wchodzenia do tyłka klientowi - a to lubię! Polecam i będę wracać

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

Glamour Day Spa
Zyskaj
zniżkę płacąc

Glamour Day Spa

Kosmetyczka

Kozielskа 80, 44-121 Gliwice
Bezpieczny salon

Bardzo byłam zadowolona z zabiegu. Gdybym miała się czegoś przyczepić, to chyba tylko henny brwi, bo Pani Kosmetyczka narysowała mi straszne łopaty - taki rysunek nawet poza moimi włosami - choć prosiłam o "naturalnej szerokości - na pewno nie węższe". Ale i to prawda, że dodałam, że lepsze są szersze niż węższe

AH Beauty Group

AH Beauty Group

Kosmetyczka

Księdza Marcina Strzody 3, 44-100 Gliwice
5.0
Bezpieczny salon

Profesjonalne podejście do klienta. Przebieg zabiegu oraz pielęgnacja po zabiegu została dokładnie wytłumaczona. Bardzo miła atmosfera panująca podczas zabiegu. Bardzo sterylny gabinet. Zdecydowanie polecam

Victoria Day Spa luxury - ul. Zwycięstwa 63/1
Zyskaj
zniżkę płacąc

Victoria Day Spa luxury - ul. Zwycięstwa 63/1

Kosmetyczka

Zwycięstwa 63/1, 44-100 Gliwice
Bezpieczny salon

Obsługa fachowa. Podejście do klienta b. miłe a jednocześnie dyskretne. Czysto, schludnie, dobra atmosfera do relaksu. Jestem nie po raz pierwszy b. zadowolona z obsługi i zabiegów wykonanych przez p. Katarzynę.

Sprzedaż bonów
ALEX Atelier Aleksandra Czerny
Zyskaj
zniżkę płacąc

ALEX Atelier Aleksandra Czerny

Kosmetyczka

Daszyńskiego 59/III, 44-100 Gliwice
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona. Oani Marzena, ktœra wykonywała pedicure zrobiła to bardzo dokładnie i szybko. Była przy tym delikatna i bardzo miła. Polecam. Sama na pewno wrócę do tego salonu.

Sprzedaż bonów
Piercing i przekłuwanie Gliwice

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Piercing w Gliwicach- gdzie szukać?

Jeżeli pragniesz zmiany w swoim wyglądzie piercing będzie dobrym wyborem. Gliwickie salony piercingu oferują podstawowe przekłucie oraz te mniej standardowe- kolczyk we brwi, pod wargą czy w nosie. Biżuteria zawsze była świetnym sposobem na zwrócenie uwagi w sposób subtelny, niewymuszony i w salonach piercingu każdy znajdzie jakiś rodzaj przekłucia, który mu odpowiada. Warto skierować się do piercera choćby z przekłuciem uszu, gdyż osoba zajmująca się zawodowo przekłuwaniem tkanek skóry, robi to z pełnym profesjonalizmem i w sterylnych warunkach, które są bardzo ważne podczas wykonywania tego zabiegu. Ozdoby w postaci piercingu dodają charakteru i uroku do każdej stylizacji, skorzystaj z portalu Moment.pl, gdzie bezproblemowo umówisz się i znajdziesz swój wymarzony salon piercingu w Gliwicach!

Jaką ofertę mają salony z Gliwic?

Gliwickie studia piercingu posiadają w ofercie różne rodzaje przekłuć. Warto wspomnieć, że wykonywaniem przekłuć może zajmować się także wykwalifikowana osoba, która pracuje w salonie kosmetycznym. Na Portalu Moment znajdziesz wiele salonów oferujących usługę przekłuwania ciała. Strona Moment.pl znajdzie również salon, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, a ponadto masz możliwość sprawdzenia opinii na jego temat napisanych przez innych użytkowników portalu, którzy odwiedzili salon. W Gliwicach znajdziesz wszystkie podstawowe rodzaje przekłuć ciała jak: labret, nostril, septum, medusa, snake bites, angel bites, bridge oraz przekłucia uszu, zarówno na chrząstce jak i w płatku ucha- tragus, helix, rook, conch, lobe, industrial. Większość salonów znajduje się w obrębie centrum, jednak miejsce, gdzie przekłujesz ciało znajdziesz również na obrzeżach Gliwic.

Przekłuwanie ciała w Gliwicach

Jak wygląda zabieg przekłuwania? Jest to dość szybki i nieskomplikowany proces, ale wymaga odpowiedniej wiedzy na temat nerwów i ukrwienia skóry. Przed zabiegiem osoba wykonująca przekłucie zakłada rękawiczki lub dezynfekuje dłonie. Następnie przygotowuje potrzebny sprzęt czyli: kolczyk, igła, szczypce. Wszystkie elementy powinny być hermetycznie zapakowane- szczypce poddane sterylizacji, a kolczyk i igła nowe, fabrycznie zapakowane. Zachowanie sterylnego otoczenia i sprzętu podczas zabiegu to ważny aspekt, który zapobiega ewentualnym powikłaniom lub w znacznym stopniu minimalizuje szansę ich pojawienia się. Kolczyk, który zakładany jest do świeżo wykonanego przekłucia powinien być dłuższy niż docelowy, ponieważ przekłute miejsce spuchnie w przeciągu kilku godzin od wykonania przekłucia. Jeżeli kolczyk byłby wówczas standardowego rozmiaru, zaczął by się wbijać w skórę, kiedy ta zwiększy swoja objętość. Samo wykonanie przekłucia trwa bardzo krótko. Piercer oczyszcza skórę, a następnie wyznacza specjalnym markerem miejsce przyszłego piercingu. Jeżeli Klient akceptuje miejsce i nie ma żadnych uwag piercer przystępuje do zabiegu. Szczypcami chwyta fałd skóry  i mocno go trzyma, a następne podczas wydechu Klienta szybkim ruchem przebija tkankę skórną. Pozostaje już tylko włożenie ozdoby przez kanał i zakręcenie jej. Każda osoba wykonująca przekłucie jest za nie odpowiedzialna  i w przypadku komplikacji należy zwrócić się właśnie do niej. Po wykonanym zabiegu piercer udziela instrukcji dotyczącej pielęgnacji. Jeżeli obawiasz się bólu, możesz poprosić o znieczulenie, jednak jest ono tylko powierzchniowe i daje wrażenie odrętwienia fragmentu skóry. Zabieg przekłuwania trwa jednak zaledwie kilka sekund i najwięcej bólu sprawia sam strach przed jego wykonaniem.

Umów się na piercing w salonie w Gliwicach jednym kliknięciem!

Strona Moment.pl pomaga w odnalezieniu piercera w Gliwicach i prostą rejestrację! Na stronie znajdziesz opinie salonów, ceny oraz wykaz usług wykonywanych przez poszczególne salony. Możesz umówić się na wizytę używając portalu Moment, bez wychodzenia  z domu i odwiedzania salonu i bez dzwonienia przez telefon. Dzięki skorzystaniu ze strony łatwo zweryfikujesz miejsce do którego chcesz się udać, czytając opinie innych użytkowników. Przekłuwanie ciała będzie w zasięgu ręki, a Ty będziesz cieszyć się nową wyjątkowa ozdobą, która doda Ci charakteru.